רכילות ולילה

רק בשמחות…

רכילות ולילה6 ביולי 2018    2 דקות
0

היכרות עם ברקוביץ שסיימה תואר, דיקלה התחילה פרויקט חדש, סטיימן התחתן ופטמן חגגה יום הולדת

רק בשמחות…
השבוע אנחנו גאים להציג בפניכם את רוני ברקוביץ בת 26 מלהבים | צילום: פרטי

ברקוביץ' סיימה תואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו ומחכה להתמחות בשנה הבאה. בינתיים תמצאו אותה בבית המשפט, שם היא נותנת סיוע משפטי לפונים לא מיוצגים ומלווה אותם בכל התהליך.

כשהיא לא עובדת תמצאו אותה מתאמנת, או כשהיא רצה או מתאמנת בסטודיו של טל שנהר. בלילות היא בעיקר בפאב המנגה, שהוא הפאב המועדף עליה כבר שנים. ואם לא שם, אז וודאי שבאפרטים במועדון הפורום. אה. כן. והיא רווקה…

בשבוע שעבר אייל חדד, אחד הסטייליסטים המבוקשים בישראל ו'מייד אין באר שבע', פגש את החברה הטובה שבמקרה גם כן מגיעה מבירת הנגב, הזמרת דיקלה. דיקלה כידוע, לא יוצאת מהבית בלי הסטיילינג של חדד, והשניים עבדו על פרויקט חדש.

צילום: פרטי

קרן פטמן, האישה עם החיוך הגדול, חגגה יום הולדת 25. חוץ מחופשה קצרה עם הצמוד, ומסיבת יום ההולדת בגארדן, היא גם קיבלה לא מעט מתנות ועוגות יום הולדת.

מזל"ט | צילום: אלבום אישי

גל גבע, אושיית לילה בדימוס, חגג השבוע יום הולדת רומנטי במיוחד לצמודה סיון. כמה רומנטי? רומנטי ברמה שהשניים טסו לחופשה בפריז…

יש יותר רומנטי מזה? | צילום: אלבום אישי

תגידו הרבה מזל"ט גם לאיילת בראל, מנכ"לית תיאטרון הילדים והנוער בבאר שבע. בראל חגגה בשישי האחרון את זבד הבת וכל המי ומי הגיעו לברך. בין היתר, היה אפשר למצוא את ראש העירייה רוביק דנילוביץ', יאיר נגיד ראש מנהל התרבות ומנכ"ל המשכן, כל בכירי ועובדי התיאטרון, שחקנים ועוד רבים.

צילום: סלי פטל

עוד מזל"ט אחד מגיע גם לתמיר סטיינמן, כתבנו בדרום שנישא ברביעי האחרון ליעל סייג, בחירת ליבו, בחתונה מרגשת בגן האירועים "ירוק על המים". כל עיתונאי חברת החדשות הגיעו וביניהם דנה וייס, ברהנו טגניה, בן מיטלמן, מנחם הורוביץ ועוד רבים וטובים.

צילום: פרטי

בסופ"ש האחרון העיר אילת אירחה את תחרות הקוקטיילים הארצית ממנה' ייבחרו הנציגים שלנו בעולם. בין כל הברמנים היה כמובן גם דוד קלינצ'ב מהאזלמה אכבר קוקטייל בר בבאר שבע. כדי לא לחזור על בטן ריקה, קלינצ'ב עצר לארוחת בוקר יחד עם האישה במעדניה.

אגב, אלכוהול הוא לא שתה | צילום: אלבום אישי

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

בזמן האזעקה ב"פורום"

האזעקה תפסה את אנשיי חיי הלילה בבאר שבע לא מוכנים, אך בבאר שבע כמו בבאר שבע, ההצגה חייבת להימשך ולאחר הפסקה קצרה, כולם חזרו לשגרה. כך זה נראה במועדון ה"פורום" למשל

רכילות ולילה16 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

האחות אביטל

השבוע אנחנו גאים להציג לכם את אביטל קרובלין, בת ה-24 מבאר שבע

רכילות ולילה14 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה