רכילות ולילה

מזל"ט ולחיים…

רכילות ולילה1 ביולי 2018    דקה אחת
0

ברגיל חוגגת, בחוס מצטיינת, ביטון מסיימת. וגם: צ'ייסר המוני בפורום

מזל"ט ולחיים…
תגידו הרבה מזל ללוטם ברגיל | צילום: פרטי

הבחורה הכי מגניבה באזור והמפיקה של תיאטרון הפרינג', חגגה השבוע 28 ובין המתנות, קיבלה גם עוגה חגיגית בצורת לב. מזל"ט…

מי שעוד חגגה השבוע יום הולדת, היא מאי בחוס שהגיעה לגיל 17 וחגגה עם כל החברות בביתה. בחוס גם חגגה את העובדה שקיבלה תעודת הצטיינות, חברתית ולימודית. על ההפקה והעיצוב היה אחראי צחי מרציאנו ממג'יק הפקות ועל האוכל והמוסיקה, אמא פאני.

צילום: פרטי

אחרי ארבע שנים אפשר להגיד סוף-סוף מברוק. דניאלה ביטון סיימה את לימודיה באוניברסיטת בן גוריון והציגה את פרויקט הגמר שלה בהנדסת ביוטכנולוגיה.

 

השלב הבא תואר שני? | צילום: אלבום אישי

שבוע שעבר, אולמי נרניה. מגיע די.ג'יי ערן דבורה לנגן בעוד אירוע, הפעם בחגיגות בר מצווה, כאשר מגיע גם אורח מיוחד להופעה, הזמר משה פרץ. דבורה כמובן גם תופס תמונה עם פרץ וממשיך בחגיגות.

צילום: פרטי

טרמינל בוקובזה חנכו בשבוע שעבר את פתיחת הסניף החדש והמפואר שלהם בגרנד קניון בבאר שבע. בין היתר פוזרו דוכני אלכוהול שונים ברחבי הקניון, עם טעימות אלכוהול מהחנות החדשה. גם מיכל כרמי, ברמנית לעת מצוא, מזגה וויסקי לכל מי שרצה.

צילום: פרטי

שבת האחרונה, מועדון "הפורום". אירוע השיא של המועדון, בטח בשנים האחרונות; כשדי ג'יי לוצ'יאנו, אחד השמות הכי גדלים בתעשיית הטכנו בעולם, מגיע לאפטר. רגע לפני שנפתחו השערים, הגיעו כל הברמנים לצילום משותף וצ'ייסר ראשון, בערב שייזכר עוד שנים.

צילום: פרטי

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

"להיות סמל זה נטל"

צחי גולן היה במשך שני עשורים הסמל של חיי הלילה בבאר שבע והחליט מכס הסלקציה מי יכנס ומי לא למועדון ה"פורום" > בשיחה מארה"ב גולן מספר על הזיכרונות מחיי הלילה הבאר שבעיים ועל תהליך הפונדקאות שעובר יחד עם בן זוגו

רכילות ולילה9 בדצמבר 2019    11 דקות
0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה