רכילות ולילה

פסטיבל בירה בבירת הנגב

רכילות ולילה19 ביוני 2018    דקה אחת
0

בשישי הקרוב יציינו בחלוץ 33 את הביר 7 פסט, פסטיבל הבירה השביעי של באר שבע

פסטיבל בירה בבירת הנגב
פסטיבל בירה ב"חלוץ 33" | צילום: באדיבות "בית מלאכה לבירה"
>

כן כן, ממש מתחת לאף שלנו הפכה בירת הנגב לבירה של בירה, עם פסטיבל המבשלות המקומיות של באר שבע, שמתקיים כבר שבע שנים ברציפות.

בשנים האחרונות הפסטיבל הפך להיות מוקד עלייה לרגל עבור חובבי הבירה בכל הארץ, וזאת מסיבה אחת – בפסטיבל מציגות מבשלות שלא ניתן למצוא במקום אחר. הפסטיבל חרט על דגלו לתת מקום למבשלות שלא תמיד מצליחות להגיע ללקוח ולהציג את מרכולתן והשנה יציגו שש מבשלות מקומיות מבאר שבע, מבשלה מעוטף עזה ומבשלה מערד.

הפסטיבל הוא יוזמה משותפת של "בית מלאכה לבירה", החלוץ הפקות ומועדון הברקה – בקונספט של פסטיבל טעימות. ישנו מחיר עלות בכניסה, וכל אורח מקבל כוס זכוכית ממותגת של הפסטיבל, כשלאחר מכן האורחים מוזמנים להסתובב בין הדוכנים ולטעום את הבירות השונות.

הטעימות באירוע עצמו יהיו במחיר של חמישה שקלים לטעימה (100 מ"ל) ו-15 שקלים לכוס של שליש.

לחיים…

פסטיבל בירה | צילום: באדיבות "בית מלאכה לבירה"

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

"להיות סמל זה נטל"

צחי גולן היה במשך שני עשורים הסמל של חיי הלילה בבאר שבע והחליט מכס הסלקציה מי יכנס ומי לא למועדון ה"פורום" > בשיחה מארה"ב גולן מספר על הזיכרונות מחיי הלילה הבאר שבעיים ועל תהליך הפונדקאות שעובר יחד עם בן זוגו

רכילות ולילה9 בדצמבר 2019    11 דקות
0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה