רכילות ולילה

שיר ושיח

רכילות ולילה9 ביוני 2018    דקה אחת
0
שיר ושיח
בשבוע שעבר יצא לדרך עונה נוספת של "שיר ושיח" ברחבת מוזיאון הנגב | צילום: דיאגו מיטלברג

המנחה ושדר גל”צ המיתולוגי, יואב קוטנר, אירח את הזמרת הצעירה והמוכשרת יובל דיין, והשניים גם הצטלמו בסיום עם מנהל אגף האירועים, אביב בן ישי.

איש הטלוויזיה הסטיריקן, קובי אריאלי, הופיע בפני גמלאים בבית הדיור המוגן “משען” באר שבע, באירוע שהתקיים בשיתוף יו”ר סיעת “הבית היהודי” במועצת העיר, הרב גדי מזוז, כחלק מאירועי “בוקר של כיף”, הנערכים במוסד.

הגמלאים נהנו מסיפורו האישי של אריאלי, בוגר ישיבה חרדית, העובד בלב התקשורת, כשהוא מתובל בקטעי סטנד-אפ על החברה הישראלית והכל במסגרת המופע “עלילות הדוס בעיר הגדולה”…

קובי אריאלי | צילום: ענת ליפשיץ

חמישי האחרון, להקת האולטראס מגיעה למופע פריצה בברקה ומי שקיבלה כניסה אל מאחורי הקלעים וכמובן גם סלפי משותף עם ההרכב, היא נועם ברזני.

צילום: עצמי

רביעי שעבר, משרדי תיאטרון הפרינג’ בעיר העתיקה, צוות העובדים הצבעוני של התיאטרון מתכנס לתמונת סלפי המונית לכבוד יום ההולדת של מנהלת המשרד, ספיר אזולאי. בתפריט: בלונים ועוגת שוקולד.

צילום: עצמי

שישי האחרון, הזמר יובל קריטי הגיע ל”פיוז”, לקבלת שבת שלא השאירה אף אחד בכיסאות. כולם שרו ורקדו עד כניסת השבת ונהנו מפינוקים כיד המלך וממבחר המטעמים של פיוז, תרבות ואוכל.

צילום: פרטי

בעלי חברת רי/מקס פלוס באר שבע, שי שטרן ושלושה מחבריו הטובים טסו לגרמניה לחגוג יומולדת 40. שטרן, ערן תורג’מן, צחי טיאר ואופיר בננו, טיילו, נהנו והכי חשוב, חגגו יחד חברות של שנים.

צילום: פרטי

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

הסטאטוס של אטיאס

תגידו הרבה מזל"ט ללי אטיאס שבקרוב מאוד תחליף את הסטטוס שלה לנשואה. וגם: הפרטנרית של אלון, השף של ארז ועוד

רכילות ולילה13 בפברואר 2020    2 דקות
0

אבק כוכבים ביום ההולדת ה-24 של רדיו...

ביום שני האחרון יס פלאנט באר שבע לבש חג. האירוע הכי נוצץ בביצה השנה כלל יום שידורים מיוחד ממתחם ה-VIP השקוף של יס פלאנט באר שבע וכמיטב המסורת מלא אבק כוכבים התפזר בקולנוע

רכילות ולילה11 בפברואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה