רכילות ולילה

שיר ושיח

רכילות ולילה9 ביוני 2018    דקה אחת
0
שיר ושיח
בשבוע שעבר יצא לדרך עונה נוספת של "שיר ושיח" ברחבת מוזיאון הנגב | צילום: דיאגו מיטלברג

המנחה ושדר גל”צ המיתולוגי, יואב קוטנר, אירח את הזמרת הצעירה והמוכשרת יובל דיין, והשניים גם הצטלמו בסיום עם מנהל אגף האירועים, אביב בן ישי.

איש הטלוויזיה הסטיריקן, קובי אריאלי, הופיע בפני גמלאים בבית הדיור המוגן “משען” באר שבע, באירוע שהתקיים בשיתוף יו”ר סיעת “הבית היהודי” במועצת העיר, הרב גדי מזוז, כחלק מאירועי “בוקר של כיף”, הנערכים במוסד.

הגמלאים נהנו מסיפורו האישי של אריאלי, בוגר ישיבה חרדית, העובד בלב התקשורת, כשהוא מתובל בקטעי סטנד-אפ על החברה הישראלית והכל במסגרת המופע “עלילות הדוס בעיר הגדולה”…

קובי אריאלי | צילום: ענת ליפשיץ

חמישי האחרון, להקת האולטראס מגיעה למופע פריצה בברקה ומי שקיבלה כניסה אל מאחורי הקלעים וכמובן גם סלפי משותף עם ההרכב, היא נועם ברזני.

צילום: עצמי

רביעי שעבר, משרדי תיאטרון הפרינג’ בעיר העתיקה, צוות העובדים הצבעוני של התיאטרון מתכנס לתמונת סלפי המונית לכבוד יום ההולדת של מנהלת המשרד, ספיר אזולאי. בתפריט: בלונים ועוגת שוקולד.

צילום: עצמי

שישי האחרון, הזמר יובל קריטי הגיע ל”פיוז”, לקבלת שבת שלא השאירה אף אחד בכיסאות. כולם שרו ורקדו עד כניסת השבת ונהנו מפינוקים כיד המלך וממבחר המטעמים של פיוז, תרבות ואוכל.

צילום: פרטי

בעלי חברת רי/מקס פלוס באר שבע, שי שטרן ושלושה מחבריו הטובים טסו לגרמניה לחגוג יומולדת 40. שטרן, ערן תורג’מן, צחי טיאר ואופיר בננו, טיילו, נהנו והכי חשוב, חגגו יחד חברות של שנים.

צילום: פרטי

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

שני מבוקשת

תכירו את שני אברמוב, רק בת 25 מבאר שבע וכבר נחשבת למעצבת שמלות כלה וערב מבוקשת בעיר

רכילות ולילה5 במרץ 2020    דקה אחת
0

פרס אופיר

קבלו את אופיר שניר, אוטוטו בת 20 מבאר שבע

רכילות ולילה26 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה