רכילות ולילה

כיאה לכוכבת

רכילות ולילה22 במאי 2018    דקה אחת
0
כיאה לכוכבת
דניאל בחוס | צילומים: פרטי
">

300 בני נוער נלהבים הגיעו ביום שני ל”ישפרו פלאנט” בבאר שבע למפגש מעריצים עם אושיות הרשת דניאל בחוס ועדן אלאל. יחד הן העניקו טיפים כיצד עושים סרטון נכון ואף ערכו מחווה לנטע ברזילי, שזכתה באירוויזיון. בחוס ואלאל הנרגשות הודו לקהל הרב ואף מצאו זמן להצטלם עם כל מי שביקש, כיאה לכוכבות אמיתיות.

בחוס, בסך הכל בת 15.5, כבר מתחזקת 41 אלף עוקבים. היא סיפרה לקהל כיצד החלה את דרכה דרך למידה מ”מיוזיקלי” ואיך בנתה את עצמה. דבריה היווה השראה לרבים מהנוכחים, שמנסים לפלס דרכם במציאות הקיימת והמהירה. “זה ממש מרגש אותי לפגוש בני נוער שמכירים את העשייה שלי ומעריכים. המפגש בישפרו פלאנט חימם לי את הלב, אני בטוחה שאגיע לכאן שוב בעתיד”, סיכמה בחוס.

אלאל, בת 17, החלה את דרכה לפני כשנתיים ומתחזקת 300 אלף עוקבים כיאה לכוכבת רשת אמיתית. אלאל שיתפה את בני הנוער הרבים שהגיעו בדרכה ובאהבתה למיוזיקלי ואפשרה לקהל הרב שהגיע ממרחקים לעלות להצטלם ולהדגים סרטונים. המסר שלה פשוט מאוד: “תעשו רק את מה שאתם מאמינים ואוהבים, תהיו טובים אחד לשני”, אמרה אלאל.

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

הסטאטוס של אטיאס

תגידו הרבה מזל"ט ללי אטיאס שבקרוב מאוד תחליף את הסטטוס שלה לנשואה. וגם: הפרטנרית של אלון, השף של ארז ועוד

רכילות ולילה13 בפברואר 2020    2 דקות
0

אבק כוכבים ביום ההולדת ה-24 של רדיו...

ביום שני האחרון יס פלאנט באר שבע לבש חג. האירוע הכי נוצץ בביצה השנה כלל יום שידורים מיוחד ממתחם ה-VIP השקוף של יס פלאנט באר שבע וכמיטב המסורת מלא אבק כוכבים התפזר בקולנוע

רכילות ולילה11 בפברואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה