רכילות ולילה

חם בנגב: וואקמה חתם

רכילות ולילה28 באפריל 2018    דקה אחת
0

שחקני האלופה חתמו על מהדורה מוגבלת, מרגישים כמו בבית בגומבה ומקיימים הבטחות

חם בנגב: וואקמה חתם
טוני נאווקמה חותם על מזגן תדיראן | צילום: ליאור מוסקוביץ

אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל ‘תדיראן’ באר שבע, מאמן הקבוצה ברק בכר וכל השחקנים חתמו ברביעי האחרון במהלך אימון הקבוצה באצטדיון טוטו ‘טרנר’ על מזגני TADIRAN U COOL INVERTER 10 בצבע אדום של תדיראן, שמוצעים למכירה כמהדורה מוגבלת.

בן שהר ודור אלו חותמים | צילום: ליאור מוסקוביץ

המזגנים האדומים והחתומים של תדיראן, יחד עם הלוגו של הקבוצה והחברה יוצעו למכירה בעמוד הפייסבוק של אוהדי קבוצת הפועל ‘תדיראן’ באר שבע. בנוסף, תדיראן החליטה לתרום מזגן TADIRAN U COOL INVERTER 10 מהמהדורה המיוחדת החדשה עבור פנימיית “ביתנו” לבני נוער בסיכון בבאר שבע.

מאור מליקסון | צילום: ליאור מוסקוביץ

השחקנים מאור מליקסון, בן שהר ואורן ביטון הפתיעו את ילדי הפנימייה והגיעו יחד עם המתקינים של החברה לפנימייה להתקנה של המזגן האדום החדש והצטלמו עם כל הילדים.

מאור מליקסון אורן ביטון ובן שהר עם מתקיני תדיראן בפנימיית ביתנו | צילום: ליאור מוסקוביץ

ואם כבר הפועל באר שבע, מסעדת הגומבה כבר מזמן הפכה להיות המסעדה החביבה ביותר על שחקני האלופה בכלל והזרים בפרט. עומרי בזל, מנהל המקום שכבר הפך לבן משפחה, אירח השבוע את בני הזוג קורהוט ופקהארט לעוד ארוחה במסעדה.

איך אומרים גומבה בהונגרית? | צילום: פרטי

אפרופו הזוג קורהוט, לפני מספר שבועות סיפרנו לכם שבני הזוג העבירו את סוף השבוע במלון בראשית במצפה רמון והתאהבו במקום. הם גם הבטיחו לחזור והבטחות מקיימים. אז בשבוע שעבר הם הגיעו לעוד חופשה מדברית ונהנו מכל רגע. אגב, רגע אחרי זה הם עשו שוב קפיצה להונגריה לביקור מולדת.

קורהוט בבראשית | צילום: פרטי

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

אופה מהלב

תכירו את גל תורג'מן, רק בת 22 וכבר עם מותג אפיה משלה

רכילות ולילה17 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

יש דין ויש דיין

רכילות ולילה28 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה