רכילות ולילה

היי מיסטר די.ג'יי | עוז זיגרון

רכילות ולילה3 במרץ 2018    דקה אחת
0
היי מיסטר די.ג'יי |  עוז זיגרון
עוז זיגרון | צילום: עדן זמר

גיל: 29

כמה זמן מנגן?

"תשע שנים. הופעתי בכל המועדונים והדאנס ברים בעיר. ניגנתי ב"פורום", ב"בארקה", במסיבות בריכה של סטודנטים בבן גוריון, ובשנתיים האחרונות אני רזידנט של "האחדשר'ה".

מי נתן לך את ההזדמנות הראשונה?

"ההזדמנות הראשונה שלי היית בגיל 17 ב"פורום". הייתה תחרות דיג'יאים צעירים וזכיתי לנגן סט של שעה. ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים. אחרי זה התחלתי לנגן עם די ג'יי גיל שוורץ ב"דראפט", שהוא בעצם פתח לי את הדלת לעולם המוזיקה ולאט לאט התחלתי להיכנס יותר לעניינים. היום השאיפות שלי הם מאד גדולות".

מסיבה שזכורה לך במיוחד.

"יום הסטודנט לפני שנתיים. 5000 סטודנטים פשוט קופצים בלי הפסקה לצלילי המוזיקה שלי. לא אשכח את המסיבה הזו אף פעם. אחרי כמה שנים של מסיבות, החלטתי לקחת את הענף הזה צעד קדימה והתחלתי ליצור וכבר כמה טראקים שלי נוגנו ברחבי הארץ וגם ב"פורום". די ג'יי ערן דבורה ניגן את המוזיקה שלי. החלום הגדול שלי הוא להופיע בשני פסטיבלים ענקיים בחו"ל כמו הטומורולנד, והאולטרה".

רגע מביך שקרה במהלך המסיבה.

"זה רגע שאני מאמין שקורה לכל הדיג'אים שפתאום המחשב חוטף סיבוב וקורס".

חמשת הלהיטים הכי גדולים שאתה מנגן היום:

(Marashmello selena gomez – wolves (oz zigron remix

Martin garrix vs David guetta – so far away

Hardwell vs sick individuals – get low

(Axwell ingrosso – dreamer (radiology remix

Hardwell vs sparks – safari

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

"להיות סמל זה נטל"

צחי גולן היה במשך שני עשורים הסמל של חיי הלילה בבאר שבע והחליט מכס הסלקציה מי יכנס ומי לא למועדון ה"פורום" > בשיחה מארה"ב גולן מספר על הזיכרונות מחיי הלילה הבאר שבעיים ועל תהליך הפונדקאות שעובר יחד עם בן זוגו

רכילות ולילה9 בדצמבר 2019    11 דקות
0

בירה בחורף

הביר7פסט הפך להיות אחד האירועים המרכזיים לחובבי הבירות בבאר שבע, מסורת שממשיכה כבר כמה שנים. אז בשישי, הביר7פסט חוזר שוב והפעם במתכונת חורף – ווינטרפסט

רכילות ולילה6 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה