רכילות ולילה

היי מיסטר די.ג’יי | אריאל דידי

רכילות ולילה2 בפברואר 2018    2 דקות
0

"כל החיים הם סדרה של הזדמנויות שצריך לנצל בזמן ובמקום הנכון"

היי מיסטר די.ג’יי | אריאל דידי
צילום: tisha mayls

גיל: 34

כמה זמן מנגן?

“17 שנים”.

מי נתן את ההזדמנות הראשונה?

“כל החיים הם סדרה של הזדמנויות שצריך לנצל בזמן ובמקום הנכון. תקלטתי בכל הארץ ובכל מועדון, היו לי ליינים מצליחים מאוד במשך המון שנים באשקלון, ירושלים וגם בבאר שבע. אני חושב שלתקלט טוב זו אומנות ולכן כל זה היה מסע שהכין אותי והביא אותי לנקודה שבה חזרתי לתקלט בבאר שבע, במקום שתמיד רציתי לנגן בו. אז את התודה אני רוצה לתת לדן לייבל שפתח את הדלת ונתן לי את ההזדמנות להצטרף למשפחת ה”פורום” בבאר שבע לפני כשנה וחצי, ולאלקנה חמואל שלא הפסיק לרגע אחד להאמין בי ולהתעקש עליי”.

מסיבה שזכורה במיוחד?

“הזמר ״קוליו״ הגיע לארץ להופעה אחת שהתרסקה מבחינת מכירות כרטיסים. הם ברחו משם מהר, וזה היה במועדון שהיה ממוקם 5 דקות מהמועדון שבו ניגנתי. השעה 2 וחצי בלילה ופתאום קוליו וכל הפמליה שלו נכנסים אלינו למועדון לשחרר קיטור והמקום פשוט התפוצץ. אנשים חיכו כדי להיכנס בתור של מאה מטר ואני לא מגזים. אני נותן לו מיקרופון ומעלה אותו לבמה איתי ואנחנו עושים שיר שלו בלייב. חשבתי שאני בגן עדן”.

רגע מביך שקרה באמצע מסיבה.

“באמצע מסיבה אחד הקומפקטים הראה סימני גסיסה. הייתה לי בערך דקה וחצי להחליף מכשיר, לחבר אותו ולטעון שיר לפני שהשיר הנוכחי נגמר. ליד העמדה היה את המחסן ציוד שבאותו רגע משום מה היה נעול. בלי לחשוב פעמיים ומתוך לחץ העפתי את הדלת בבעיטה ובתוך המחסן מצאתי יחצ”ן מוכר מאוד וחבר טוב, ברגע מביך עם שתי בחורות ואני לא ידעתי איפה לקבור את עצמי. כמובן שהשיר נגמר לפני שהצלחתי להחליף מכשיר כי לקח לי חצי דקה לצאת מהשוק שהייתי בו”.

חמשת הלהיטים הכי גדולים שאני מנגן היום:

  1. J. Balvin feat. Willy William – mi gente
  2. Atomic – te de campana
  3. Maluma – Corazon
  4. Vybz Cartel – fever – major lazer remix
  5. אלון דה לוקו – אוהבת רגאטון

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

שני מבוקשת

תכירו את שני אברמוב, רק בת 25 מבאר שבע וכבר נחשבת למעצבת שמלות כלה וערב מבוקשת בעיר

רכילות ולילה5 במרץ 2020    דקה אחת
0

פרס אופיר

קבלו את אופיר שניר, אוטוטו בת 20 מבאר שבע

רכילות ולילה26 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה