תרבות ופנאי

ברי יסחף את הפורום

תרבות ופנאי12 בינואר 2018    דקה אחת
0

כשאומרים את השם ברי סחרוף, יש כמה דברים שאי אפשר להתווכח עליהם

ברי יסחף את הפורום
ברי סחרוף | צילום: רונן לננה

העובדה הראשונה היא שמדובר במלך הבלתי מעורער של עולם הרוק. הוא אמנם בן 60 אבל עם אנרגיות שלא היו מביישות כל רוקר צעיר ובועט בתעשייה. העובדה השנייה: ברי אוהב את הדרום. הוא מקפיד להופיע אצלנו כמה פעמים בשנה ולקהל אף פעם לא נמאס.

אז בשבוע הבא הוא מגיע להופעה בפורום לייב לשמחת הקהל. טביעת האצבע של סחרוף והסאונד הייחודי שלו, הפכו אותו לרוקיסט הנחשב ביותר בשלושת העשורים האחרונים והוא נחשב לא פעם למי שהקדים את זמנו.

אלבומיו והופעותיו השפיעו על דורות של מוזיקאים, והוא הצליח לסחוף אחריו קהל מעריצים עצום ואדוק, שהולך איתו מאז תחילת דרכו ומתחדש כל הזמן.

סחרוף עדיין מלא באנרגיות ונותן אולי את הופעת הרוק הטובה ביותר בישראל. תמיד מחשמל, תמיד מהפנט בקולו ותמיד וירטואוז על הגיטרה. תוסיפו לזה את הסאונד המצוין שיש לפורום לייב להציע ותקבלו מתכון להופעה מצוינת.

 

פורום באר שבע. 16.1, 20:30. 

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ההצגה לכל החיים של וילוז’ני

השחקן הידוע שמואל וילוז'ני מצהיר בריאיון לעיתון "שבע"  שהוא היה מוכן לשחק בהצגה "משרתם של 2 אדונים" עד סוף ימיו. הפיצוי על כך שהדבר אינו אפשרי הגיע באמצעות תפקיד הבמאי שהוקנה לו בהצגה, שתעלה בשבוע הבא באופן וירטואלי

תרבות ופנאי6 באוגוסט 2020    4 דקות
0

קריטי מקבל את השבת

היום, הזמר יובל קריטי השיק את המחרוזת החדשה שלו. במקרה, או לא, ההשקה תהיה בדרום, מקום שהפך להיות הבית השני שלו בשנים האחרונות

תרבות ופנאי30 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה