תרבות ופנאי

בתיכון רגר חיים בסרט

תרבות ופנאי4 בינואר 2018    דקה אחת
0

שנה לאחר שזכו בפרסים על הסרט "מזמור לשירה", הם עושים זאת שוב.

בתיכון רגר חיים בסרט
משתתפי הסרט | צילום: באדיבות תיכון מקיף רגר

בוגרי מגמת התקשורת והקולנוע בתיכון מקיף רגר זכו במקום הראשון בתחרות המחוזית “מיטב היצירה הצעירה” עם סרטם-“מתה מצחוק”. הסרט גם הוקרן בחג החנוכה בסינמטק תל אביב.

מדובר בקומדיה שחורה המספרת על אישה שחווה משבר בעקבות מותה של חברתה הטובה. הלוויה של החברה מעוררת בה את הרצון לתכנן את הלוויה האישית שלה ולהפיק אותה מתוך ידיעה שבסופו של דבר יגיע גם זמנה ביום מן הימים.

את התפקיד הראשי בסרט מגלמת לאה סולומון-יהושע, מורה לתקשורת ורכזת המגמה בתיכון. הסרט נעשה בידי חמישה תלמידים, בוגרי המגמה – מתן יחזקל, נעמה סדק, יובל יונה, עדי גרשון ושהם טרופ. רובם מגוייסים לצה”ל. את הפקת הסרט ליוו מורי ההפקה רומן קרצמן ואיגור יבלונובסקי, בשיתוף האקדמיה הצעירה לחדשנות וטכנולוגיה.

“קשה מאוד לעשות קומדיה. כולנו יודעים מה יגרום לאנשים לבכות אבל צחוק זה עסק מאוד רציני”, אומרת סולומון יהושע, שמוסיפה: “היה צריך המון אומץ כדי לעסוק בנושא כל כך רציני וקשה ולהעביר אותו בהומור ובקלילות”.  ניתן למצוא את הסרט “מתה מצחוק” ביוטיוב.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

בבאר שבע “יוצאים רבעוש”

קרקסים והפעלות בפארקים, מוזיקה קלאסית וצוענית בשוק, קונצרט ומחול מודרני בישפרו פלאנט, מופעי רוק מול פאבים ובתי קפה – כל אלה ועוד יתקיימו במהלך שלושה "רבעושים" בחודש ספטמבר ברחבי באר שבע

תרבות ופנאי8 בספטמבר 2020    דקה אחת
1

ה-say  של ענב

ענב קובני מבאר שבע, הוציאה השבוע סינגל ראשון שנראה ומרגיש כמו חו"ל

תרבות ופנאי3 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה