תרבות ופנאי

סיבכנו את הקשר

תרבות ופנאי5 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

סינגל חדש לחנן דהן מבאר שבע, בו הוא מספר על פרידה וגעגועים לאישה שהוא אוהב

סיבכנו את הקשר
צילום: אבירם בן מוחה

חנן דהן (43) מבאר שבע חי את המוזיקה מגיל 12. הוא ניגן בקלידים בתור נער ובגיל 18 גילה גם את השירה והתחיל ליצור מוסיקה ולהלחין. את האלבום הראשון שלו, ‘את לא מאמינה” הקליט באולפני קיסר של הגיטריסט יהודה קיסר, “את השירים כתבה לי ארלט ספדיה ואני הלחנתי וגם כתבתי. הופעתי הרבה וזכיתי להשמעות בתחנות הרדיו. מאז הספקתי לכתוב ולהלחין ולבצע דואטים עם זמרים כמו אמנון ארגוב, ליאת בנאי, גילי ארגוב, תמיר גל, ימית אסף, אליאור ארגוב ועוד”. דהן עבר תאונת דרכים קשה בעקבותיה סבל מפוסט טראומה ולפני כ-4 שנים חווה טרגדיה שהשפיעה עליו, “אחי הקטן שלומי נפטר לפני כ-4 שנים. אחרי שהוא נפטר לא יכולתי לשמוע מוסיקה מזרחית בכלל. כל שיר הזכיר לי את הקול שלו, את הנוכחות שלו והייתי בוכה המון. אבל דווקא שיר מהעבר שכתבתי לו החזיר אותי. החלטתי לחדש את השיר “ילדה יפה ” והשמעתי לו את השיר על הקבר.  מאז אני מופיע ומקליט שירים באולפן ולא מוכן להפסיק את המוסיקה”.

השיר החדש, “סיבכנו את הקשר” הוא סינגל חדש בו הוא מספר על פרידה וגעגועים לאישה שהוא אוהב. שיר בטעם של פעם עם נגיעות עכשוויות, מרגש ומיוחד.

 

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

מה עושים ביום שישי?  מטיילים עם ארגון...

ארגון אשכולות יוצאים בפרויקט סיורים חינמיים בבאר שבע והסביבה. כחלק מפעילויות השונות שיתקיימו כולן בקפסולות של עד 20 מטיילים

תרבות ופנאי30 בנובמבר 2020    3 דקות
0

יוצאת רק בלילות

סינגל חדש ליוצרת מיכל רפאל משדרות

תרבות ופנאי30 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה