תרבות ופנאי

קונצרט לכל מצב רוח

תרבות ופנאי1 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

הסינפונייטה הישראלית באר שבע מפעילה ערוץ YOUTUBE בו אפשר להאזין ולצפות בקונצרטים באורך מלא מהעבר ומההווה

קונצרט לכל מצב רוח

עד שיהיה ניתן לשוב לאולמות הקונצרטים, הסינפונייטה הישראלית באר שבע מעלה לערוץ היוטיוב שלה קונצרטים באורך מלא שיספקו לכם תעסוקה נעימה בזמן הסגר. בערוץ אפשר למצוא קונצרטים לילדים ולכל המשפחה לצד קונצרטים קלאסיים לכל מצב-רוח.

הנה כמה המלצות:

להרים את המצב רוח בבית  –  סגר והילדים משתגעים בבית? זה הזמן למסיבת DJ מוצרט  אצלכם בסלון. הסינפונייטה מארחת את אמן כלי ההקשה והמנצח חן צימליבטה ואת ה- DJ יואב אגם לקונצרט מוסיקה קלאסית קלה באווירת מסיבה קיצית.

https://bit.ly/30mYiP7

להתרווח על הספה עם כוס יין – הקונצרט “אמדאוס אמדאוס”  נפתח עם הפתיחה לאופרה “נישואי פיגרו”, אחת מהאופרות הגדולות שכתב מוצרט ואחריה הסימפוניה מספר 40. בחלקו השני של הקונצרט מבוצעות שתי יצירות לפסנתר ולתזמורת מאת המלחין פרידריך שופן, עם הסולן הבינלאומי אסף קליינמן.

https://bit.ly/34iuLau

בא לי תיאטרון עם הילדים-  “מי זה ביזה” מופע משולב של מוסיקה, תיאטרון ומחול לילדים ולכל המשפחה בניצוחו של מאסטרו דורון סלמון. בקונצרט הסינפונייטה בדו מז’ור וקטעים מתוך האופרה “כרמן”.

https://bit.ly/3n7uqAk

להתרפק על העבר עם קנקן תה ועוגיות  – בשנת 2003 הסינפונייטה קיימה קונצרט קלאסי מרגש לכבוד חגיגות 30 שנה לפעילות התזמורת.

https://bit.ly/36mmEwv

קטע בונוס חלומי : נגני הסינפונייטה מנגנים מביתם סקרצו מתוך חלום ליל קיץ של מנדלסון  https://bit.ly/3na77pc

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

1

לעצב את חדר התינוקות

מדור עיצוב חדש של מאי פלח (28) וגל לוין (24) סטודנטיות בשנה ג לאדריכלות ועיצוב פנים במכללה האקדמית ספיר ובעלות העסק לעיצוב mana. טור ראשון

תרבות ופנאי16 באוקטובר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה