תרבות ופנאי

“הללויה”

תרבות ופנאי5 בפברואר 2020    דקה אחת
0

רפי גינת וביג בנד אונו בשירי לאונרד כהן - מופע חדש לקהל הרחב

“הללויה”
רפי גינת | צילום: שלומי מזרחי

בשנה החולפת החל שיתוף פעולה מוזיקלי מרתק ומוצלח בין תזמורת הביג בנד של בית הספר למוזיקה בקריה האקדמית אונו לרפי גינת, המבצע את שירי לאונרד כהן, בעיבודים ייחודים, בניצוחו של הדיקן ד”ר יהודה סומר כהן.

המופע עלה פעמיים במסגרת הפקות סוף סמסטר של הסטודנטים והיה סולד אאוט, מול אולם מלא עד אפס מקום, כשלא היה ספק שמדובר בהצלחה מסחררת.

 

‘הללויה’ רפי גינת וביג בנד אונו בשירי לאונרד כהן, כולל את מיטב להיטיו של לאונרד כהן, עם קול הבס המיוחד של רפי גינת, כשהוא מתבל ומעשיר את המופע בסיפורים פיקנטיים ועסיסיים על חייו  של הזמר האגדי. המופע מושקע וכולל 15 משתתפים, נגנים וזמרות ליווי, סטודנטים ובוגרים מבית הספר למוזיקה, של הקריה האקדמית אונו.

עם ביקורות מפרגנות וביקוש רב עולה המופע במשכן לאומנויות בבאר שבע, במוצ”ש, 29.02.20 בשעה 20:30, בפני הקהל הרחב (במכירת כרטיסים).

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“התלמידים שלי הם כמו הילדים שלי”

כך אומרת האמנית והמורה נטליה לנגה, המעבירה חוגים לילדים ומבוגרים בבאר שבע, מחברת מחזות ואפילו משחקת בתיאטרון הקהילתי "תקווה"

תרבות ופנאי12 בפברואר 2020    2 דקות
0

תלמדו אותם לרקוד

בשנים האחרונות, ישנה פריחה מוזיקלית של הסצנה המקומית, מה שנקרא "המוזיקה הבאר שבעית". שם נרדף למוזיקה הבאר שבעית הזו, הם נדב אזולאי וגיל נמט

תרבות ופנאי9 בפברואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה