תרבות ופנאי

דנינו במוזיאון

תרבות ופנאי16 ביוני 2019    דקה אחת
0

מחר, (17.6) תחזור לשמחתנו, ולאורך חודשי הקיץ, סדרת "שני במוזיאון", שתביא אל העיר העתיקה בבאר שבע את מיטב אומני ארצנו. מתחילים עם לירן דנינו

דנינו במוזיאון
דנינו | צילום: יותם ירקוני ותומר ירוחם

הסדרה תתקיים בחצר שבין מוזיאון הנגב למוזיאון לתרבות האסלאם. שבוע אחרי שבוע יגיע מיטב היוצרים במוזיקה הישראלית למופע אינטימי שישלב מצד אחד את השירים הכי גדולים, בביצועים אינטימיים, ומצד שני שיחה על מוזיקה ועל דרכם המקצועית, על מאחורי הקלעים של השירים הכי גדולים שלהם.

על כל זה ינצח יואב קוטנר, שינחה את סדרת האירועים. הסדרה מתקיימת תחת חסות של עיריית באר שבע בשיתוף חברת כיוונים. מי שיפתח את הסדרה הוא הזמר לירן דנינו. דנינו, אחד השמות המובילים במוזיקה יגיע לדבר על הדרך שעבר מאותו רוקיסט צעיר בתכנית כוכב נולד ועד היום, ועל השירים ומה עומד מאחוריהם.

חצר המוזיאונים, העיר העתיקה באר שבע. שני (17.6), 20:30.

 

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה