תרבות ופנאי

הג’ירפות ב”בברקה”

תרבות ופנאי27 בפברואר 2019    דקה אחת
0

הג'ירפות היא אחת הלהקות המצליחות והמוערכות ביותר בישראל. מחר היא אצלנו "בברקה"

הג’ירפות ב”בברקה”
הג'ירפות בבאר שבע | צילום: רונן ללנה

מדובר בלהקה שמשלבת מוזיקה טובה וגם הגשה ייחודית רק אליהם, כשהסולן של הלהקה, גלעד כהנא, הוא הרבה מעבר לסולן להקה. הוא חצי סטנדאפיסט, חצי פעיל חברתי ועוד כמה תארים שהיו מתאימים אליו.

בחמישי הלהקה מגיעה להופעה במועדון הברקה ולערב אחד, תחזור לאלבום המופת – “גג”, אלבומה השני שיצא אחרי 7 שנות שתיקה בשנת 2006 ונחשב לפורץ דרך ושונה בתכלית מאלבום הבכורה “משוחח עם כיסא”.

הלהקה תבצע את כל שירי האלבום המקורי, מתוכו יצאו סינגלים שהפכו ללהיטים ומלווים את הלהקה עד היום – “גג”, “מהר מדי”, “לכת”, “חייב לשכב”, “קשה לי” ועוד. בנוסף, תבצע הלהקה שיר שהיה אמור להיכלל באלבום ההוא ולא נכנס. ערב חגיגי וחד פעמי שיודעים איך יתחיל, אבל כמו כל ההופעות שלהם, לא יודעים איך ייגמר.

מועדון הברקה, 28.2.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

יש ג’ירפות בחלוץ

לאחר תקופה ארוכה של היעדרות מהבמות, להקת הג'ירפות חוזרת להופעות ובשבוע הבא נקבל אותם, לייב על הבמה, ב"חלוץ 33" בעיר העתיקה בבאר שבע

תרבות ופנאי16 בינואר 2020    דקה אחת
0

“לא רוצה לפחד יותר”

דנה לפידות אמנם כבר לא תייצג את ישראל באירוויזיון הבא, אבל אין ספק שהיא חוזרת לקדמת הבמה. בראיון מיוחד לעיתון "שבע" היא מספרת מה עיכב את התפתחות הקריירה המוזיקלית שלה, הפחד מלהיות בפרונט ואיך היא יוצאת מחוזקת מכל המשברים שעברה > השנה של דנה?

תרבות ופנאי15 בינואר 2020    12 דקות

כתיבת תגובה