תרבות ופנאי

סחרוף ב”פורום”

תרבות ופנאי24 בפברואר 2019    דקה אחת
0

ביום שלישי הקרוב (26.2) ימשיכו במועדון הפורום בשיתוף הפעולה עם מועדון הזאפה ב"מנגנים אלבומים" - סדרת הופעות החורף שמביאה אל הבמה את צמרת היוצרים המקומיים, וותיקים וצעירים, למסע מוזיקלי בין האלבומים האהובים ששינו את מפת המוזיקה הישראלית

סחרוף ב”פורום”
עטיפת האלבום "נגיעות" | צילום: יח"צ

כל ערב הוא מסע מרגש וחד פעמי, אשר נותן לקהל הזדמנות לחזור לאלבומים האייקונים שיצאו בישראל. מי שיגיע השבוע, הוא ברי סחרוף שיציין 20 שנה לאלבום “נגיעות”.

“נגיעות” שיצא בדצמבר 1998, הוא אלבומו המצליח ביותר של סחרוף ונמכר עד היום ביותר מ-150 אלף עותקים. סחרוף הצליח להתיך ולחבר בו את הרוק הישראלי להשפעות מזרחיות, יחד עם סימפולים ונגיעות אלקטרוניות. רבים מהשירים שבאלבום הפכו ללהיטים ומלווים מאז את הופעותיו של סחרוף, בהם “ככה זה (לאהוב אותך)”, “עיר של קיץ”, “לב שלם” ו”עבדים”, כמו גם החידוש לשירו של אלתרמן “עוד חוזר הניגון”.

ב-2015 הודפס האלבום לראשונה על גבי תקליטי ויניל, וכעת מודפסת מהדורה נוספת. עם סחרוף על הבמה יופיעו: גידי רז, אורן לוטנברג, ניר מנצור, בנו הנדלר, שי צברי ויונתן דסקל.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה