תרבות ופנאי

סטנד אפ בניחוח נוסטלגי

תרבות ופנאי31 בינואר 2019    דקה אחת
0

מופע יחיד של מוני מושונוב, מגדולי הקומיקאים בישראל

סטנד אפ בניחוח נוסטלגי
מוני מושונוב | צילום: יח"צ

אינספור תפקידים קומיים, מתפקידי קאלט בזהו זה, ועד סדרות עכשוויות כמו קצרים, שחקן זר, תפקידים בקולנוע, בתיאטרון ועוד. את מושונוב אנחנו רגילים לראות על המסך או על הבמה בתפקידים שונים, כדמויות שונות.

עכשיו מושונוב עושה את הצעד המתבקש ולוקח את הקריירה הארוכה שלו לכיוון אחר, למופע בידור סולו. זו הפעם הראשונה שמוני מעלה מופע יחיד, בו הוא שובר מחיצות בינו לבין הקהל, בקטעי סטנדאפ עכשוויים וסיפורים על נקודות בקריירה העשירה שלו.

מרמלה עיר הולדתו, דרך הלהקה הצבאית, זהו-זה, מלחמת המפרץ והבאבא בובה. על בולגרים, שחקנים, חברים ומערכונים שנולדו במקרה והפכו לכרטיס הביקור שלו בבידור הישראלי. מופע בידור של אחד האנשים הכי מצחיקים ונחמדים בתעשיית הבידור בישראל.

המשכן לאומנויות הבמה באר שבע. 2.2, 20:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה