תרבות ופנאי

כוכב נולד, גרסת הסינפונייטה

תרבות ופנאי15 בינואר 2019    דקה אחת
0

הסינפונייטה הישראלית באר שבע הודיעה כי תקיים תחרות שירה אמנותית, נושאת פרסים, במטרה למצוא את דור העתיד של הסולנים הקלאסיים

כוכב נולד, גרסת הסינפונייטה
מאסטרו ניר קברטי | צילום: דייגו מיטלברג

התחרות, אותה יזמה חברת הועד המנהל של התזמורת ג’יזל אלאלוף, בשיתוף עם הנהלת התזמורת, תתקיים ב-13 במאי.

זכאים להשתתף, תושבי באר שבע והסביבה, מגיל 15 ועד 22, כשהמשתתפים יבחרו שלוש יצירות קוליות שונות, בליווי פסנתר, בשלוש שפות מקור שונות ומשלוש תקופות שונות.

המשתתפים ישירו את הקטעים בעל-פה ויהיה עליהם להעביר את הרפרטואר הנבחר, כולל תפקיד ליווי פסנתר כחודש וחצי לפני התחרות. בראש צוות השופטים של התחרות יעמוד המנהל המוזיקלי של הסינפונייטה, מאסטרו ניר קברטי.

לזוכה במקום הראשון יוענק פרס כספי על סך 1500 שקלים, מלגה לשיעורי פיתוח קול בעלות של 1500 שקלים והשתתפות בקונצרט של הסינפונייטה, ביצוע של שיר, בעיבוד מיוחד לתזמורת וסולן שייכתב במיוחד לאירוע זה.

לזוכה במקום השני יינתן פרס כספי על סך 1000 שקלים ועוד 1000 שקלים נוספים לשיעורי פיתוח קול. לזוכה במקום השלישי יוענק פרס כספי על סך 1000 שקלים במזומן. כל הזוכים יקבלו מנוי לקונצרטים של התזמורת.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

לחדור את חומת האדישות

"איפה אנה פרנק", סרט האנימציה המרהיב והשאפתני של ארי פולמן ינסה לחדור את חומת האדישות לשואה של בני הנוער ולהמשיך את ההצלחה של פרויקטים דוגמת "הסטורי של אווה"

תרבות ופנאי3 באוקטובר 2021    5 דקות
0

אלבום חדש ליקיר הלל

יקיר הלל ממצפה רמון הוציא אלבום חדש, "אמונה רעה"

תרבות ופנאי24 באוגוסט 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה