תרבות ופנאי

שבת מוזיקלית ב’ישפרו פלאנט’

תרבות ופנאי13 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

מתחם 'ישפרו פלאנט' מזמין את ילדי באר שבע והסביבה ליהנות ממופע מוזיקלי מיוחד של כוכבת הילדים 'עדידי' עם המופע 'עדידי וצ'ומפי'

שבת מוזיקלית ב’ישפרו פלאנט’
מועדון הילדים של "ישפרו פלאנט" | צילום: יח"צ

המופע יתקיים בשבת הקרובה (15.12) בשעה 12:00 בצהריים, במסגרת פעילויות סוף השבוע המתוכננות במתחם. המופע של עדידי הינו מופע מוזיקלי לילדים המתבסס על אומץ ומשאלות לב.

עדידי היא ילדה חולמנית אשר חולמת כל הזמן בהקיץ, עד שיום אחד היא יוצאת למסע ארוך יחד עם חברה הטוב צ’ומפי וביחד הם מגלים שבזכות מספר דברים כמו מאמץ, השקעה ואמונה עצמית היא יכולה להגשים את כל משאלות ליבה. המופע ‘עדידי וצ’ומפי’ הוא חלק מרצף אירועים אשר תוכננו מראש לחודש דצמבר ב’ישפרו פלאנט’ באר שבע במסגרת מועדון הילדים המתפתח.

בנוסף, ביום ראשון ה-16 לחודש בשעה 17:00 תתקיים במקום סדנת יצירה להכנת פיג’מת איש שלג.

להצטרפות ללא עלות למועדון הילדים ולדיוור אישי עבור אירועים אשר מתקיימים במתחם: דף הפייסבוק של ‘ישפרו פלאנט’, מועדון הילדים.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה