תרבות ופנאי

ספקטור בחלוץ

תרבות ופנאי19 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

ביום רביעי (21.11), החלוץ 33 בעיר העתיקה יפתח את החצר שלו לשתי הופעות סופר מגניבות. זה יתחיל ברביעי כשדניאלה ספקטור, אחת היוצרות המוערכות בסצנה תגיע להופעה

ספקטור בחלוץ
דניאלה ספקטור | צילום: זוהר ראלט

ספקטור היא אחת היוצרות היותר מעניינות בסצנה המוזיקלית. כמו רבים אחרים, גם היא בנתה את שמה בסצנת האינדי ושיתפה פעולה עם לא מעט אמנים, אבל הקסם שלה והיצירה פרצו אל גבולות המיינסטרים.

עכשיו היא חוזרת שוב לחלוץ, הפעם עם הופעה שהיא כולה מפגש קרוב ואינטימי, מגובה בלהקה מהחלומות ומביא את השירים ואותה למקום חדש, מלא עוצמה ויופי. אל ספקטור חובר גבע אלון, עוד שם שפרץ אל הפלייליסט של כולנו, על החשמלית, ג׳נגו על הבס ואסף רייז בתופים. יחד הם יתנו זווית חדשה לשירים המוכרים, לצד חדשים מהאלבום שבדרך, עם סאונד חדש ומלא קולות. בין השירים המוכרים: כל הדברים היפים באמת, לישון בלעדיי, לווייתן, הכוכב הזה מת, תרקדי את זה ועוד.

למחרת, תגיע לחלוץ “תוצרת הארץ”, גרוב מודרני בניחוח של פעם. להקת חברים המעוניינת להחיות את המוזיקה הישראלית הישנה והטובה ולשדרג את החדשה והמוכרת. חברים שמאמינים כי שירה בציבור אינן מילים גסות ובאים לשמח ולהרקיד עם אנרגיות וטמפו גבוהים ומביאים לכם את מיטב הזמר העברי על כל גווניו. או במילים אחרות, מסיבה ישראלית כחול לבן.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה