תרבות ופנאי

“איך אפשר שלא”

תרבות ופנאי19 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

אורי שגב הגיעה במוצ"ש למועדון הברקה להופעה של ג'יין בורדו. גם היא לא האמינה שאת הערב היא תסיים עם המיקרופון ביד

“איך אפשר שלא”
ג'יין בורדו | צילום: חן תמרי

להקת ג’יין בורדו אמנם חדשה יחסית בזירה המוזיקלית הישראלית, אך מאז הקמתה בשנת 2012 הספיקו חבריה להשתפשף היטב בתעשייה, לשחרר להיטים שכבשו את מצעדי השירים ברדיו ולהופיע על כמה מן הבמות הגדולות בישראל. במוצ”ש נערכה הופעה של הלהקה במועדון הברקה בבאר שבע.

ההופעה נפתחה בשיר “כמו בהתחלה”, הוא גם השיר הפותח את אלבומם האחרון, “מה שחשוב” (2017) ואחד השירים המדגישים באופן הטוב ביותר את ההרמוניה בין חברי הלהקה. השילוב המופלא של מוזיקת קאנטרי-פולק מתוקה, לצד מילים שנונות בעברית, הוא נוסחת הצלחה מוכחת; להופעה הגיע קהל מכל קצוות הגילים: משפחות עם ילדים, חיילים, מבוגרים, בני נוער וסטודנטים.

באופן אישי נהניתי לא רק מההופעה המוצלחת, אלא גם מההזדמנות שנפלה בחלקי במהלכה. כחסידת שירי הלהקה עמדתי בשורה הראשונה, שרתי ולא חסכתי בתשואות. לאחר ששרו את הלהיט “איך אפשר שלא”, דורון (סולנית הלהקה) שמעה אותי וכך זכיתי לשיר יחד עם חברי הלהקה את פזמון השיר. בכלל, נדמה שהמרחק בין חברי הלהקה על הבמה ובין הקהל הלך והצטמצם ככל שהתקדמה ההופעה. הדיבורים הנעימים בין השירים, ההתלהבות של חברי הלהקה מהקהל שהפגין בקיאות במילות השירים והתמיכה בתושבי עוטף עזה שהגיעו להופעה, הפכה את ההופעה לא רק לתופעה מוזיקלית, אלא לתופעה חברתית של ממש.

אורי שגב בהופעה | צילום: פרטי

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ההצגה חייבת להימשך

אם הקהל לא יבוא לתיאטרון, התיאטרון יבוא אליו

תרבות ופנאי15 במרץ 2020    דקה אחת
0

פורים שמח ומבדח בסמי שמעון

מאות סטודנטים של SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון בבאר שבע השתתפו בקרנבל פורים שיזמה אגודת הסטודנטים בקמפוס המכללה בעיר

תרבות ופנאי10 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה