תרבות ופנאי

עמדי בפורום

תרבות ופנאי5 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

עידן עמדי, מהזמרים והיוצרים המצליחים והמוערכים בתעשיית המוזיקה בישראל בעשור האחרון, מגיע להופעה במועדון הפורום בבאר שבע

עמדי בפורום
עידן עמדי | צילום: פטריק סבג

עמדי התגלה לכולם בתכנית ריאליטי מוזיקלית ומאז הפך ליוצר מחונן ולמכונת להיטים, כשכמעט כל שיר שלו חורך את המצעדים ותחנות הרדיו. עמדי ידוע לא רק בשירים הנוגים, אלא גם בהגשה האינטימית על הבמה. לא מדובר במופע פומפוזי מלא אפקטים, כן מופע שנוגע בכל אחד ואחד בקהל.

את שנת 2018 פתח עידן עמדי בסיבוב של 11 היכלי תרבות מהצפון ועד הדרום, בו נמכרו כל הכרטיסים מראש ועכשיו כאמור מגיע להופעה בפורום live. במופע עמדי ייתן את כל הרפרטואר שלו מארבעת אלבומיו המצליחים שמכרו למעלה מ-100,000 עותקים והגיעו למעמד אלבומי זהב. אלבומו הרביעי – “חלק מהזמן”, הגיע למעמד של אלבום פלטינה על מכירה של למעלה מ-40,000 עותקים.

מועדון הפורום. 7.8, פתיחת שערים 20:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה