תרבות ופנאי

עדי כהן בסוליקא

תרבות ופנאי26 ביולי 2018    דקה אחת
0

עדי כהן תשתתף בהצגה המצליחה "סוליקא", במקביל לנסרין קדרי

עדי כהן בסוליקא
עדי כהן תשחק במקביל לנסרין בסוליקא | צילום: מעיין קאופמן

לאור הצלחתה של ההפקה הישראלית המקורית “סוליקא”, שהעלה תיאטרון באר שבע, וריבוי המופעים בהיכלי התרבות ברחבי הארץ, ולאור בקשתם של מנהליה האישיים של הזמרת נסרין קדרי המשחקת בהפקה ועסוקה בפרויקטים נוספים, החליטה הנהלת התיאטרון על שיבוצה של השחקנית והזמרת עדי כהן בהפקה, זאת במקביל לנסרין.

כהן, בוגרת בית הספר למשחק בית צבי, פרצה לתודעת הקהל בשנת 2004, בעונה השנייה של תכנית הריאליטי “כוכב נולד”, ומאז ועד היום הפיקה אלבומים והופיעה כזמרת ברחבי הארץ ובעולם. כמו כן כיכבה כשחקנית בהצגות ובמחזות זמר רבים בתיאטרון הרפרטוארי והמסחרי.

בין ההצגות ברזומה של כהן ניתן למנות את “חלום ליל קיץ”, “הערב מחזמר”, “שיער”, “מיקה שלי”, “שירת הקאמרי” ו-“אאידה”. בשנת 2015 השתתפה עדי כהן בהצגה “גולדי חזיות”, לצדם של חני נחמיאס ודוד לביא, וזכתה בפרס שחקנית המשנה הטובה ביותר על תפקידה בהצגה.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ההצגה לכל החיים של וילוז’ני

השחקן הידוע שמואל וילוז'ני מצהיר בריאיון לעיתון "שבע"  שהוא היה מוכן לשחק בהצגה "משרתם של 2 אדונים" עד סוף ימיו. הפיצוי על כך שהדבר אינו אפשרי הגיע באמצעות תפקיד הבמאי שהוקנה לו בהצגה, שתעלה בשבוע הבא באופן וירטואלי

תרבות ופנאי6 באוגוסט 2020    4 דקות
0

קריטי מקבל את השבת

היום, הזמר יובל קריטי השיק את המחרוזת החדשה שלו. במקרה, או לא, ההשקה תהיה בדרום, מקום שהפך להיות הבית השני שלו בשנים האחרונות

תרבות ופנאי30 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה