תרבות ופנאי

ברי סחרוף ובלקן ביט בוקס

תרבות ופנאי25 ביולי 2018    דקה אחת
0

בחבל אשכול מוכיחים תמיד שהמצב ברצועת עזה לא משפיע על שגרת החיים שלהם. כדי לקבל חותמת סופית, מחר יתקיים אחד המופעים המדוברים בחודשים האחרונים בישראל

ברי סחרוף ובלקן ביט בוקס
בלקן ביט בוקס וברי סחרוף | צילום: MUPERPHOTOS

מדובר במופע המשותף של ברי סחרוף והבלקן ביט בוקס, ולא סתם מופע, אלא מופע הבכורה שלהם.

בלקן ביט בוקס וברי סחרוף זה חיבור מוזיקלי שנשמע כל כך טבעי ומתבקש; הרצון לנגן יחד התבשל שנים על אש קטנה והקיץ מגיעה נקודת הרתיחה, בה ישלבו כוחות להופעה משותפת. הבלקן ביט בוקס הוא אחד ההרכבים הכי מצליחים שידעה ישראל להוציא לעולם, כשהשילוב של הגרוב, הטירוף והצלילים הבלקניים הפכו את הבלקן לשם דבר באירופה ובעולם כולו עם הופעות בכל רחבי הגלובוס.

יחד איתם יופיע נסיך הרוק הישראלי, האיש והקול הענוג ברי סחרוף, שהוא ללא ספק אחד האמנים הכי מוערכים בסצנת הרוק הישראל. בנוסף, מי שיפתח את הערב יהיה נצ’י נצ’, אחד הראפרים העסוקים בישראל, שהוציא לאחרונה את אלבומו והרביעי, “שפל וגאות”. האלבום סחף אחריו מדינה שלמה, עם הלהיטים “כל הזמן הזה” “כפרה שלי” ועוד וזכה בכל תואר אפשרי.

פארק הבשור, 26.7. פתיחת דלתות בשעה 19:00. 

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה