תרבות ופנאי

גושן בעומר

תרבות ופנאי3 ביוני 2018    דקה אחת
0

אחרי עילי בוטנר וילדי החוץ, יגיע לעומר נתן גושן והלהקה, עם המופע המהנה, הקצבי ועמוס הלהיטים

גושן בעומר

במופע, להיט רודף להיט, מארבעת האלבומים של גושן בארץ וטעימה מהקריירה המתפתחת בחו”ל. המופע כולל את שירי האלבום האחרון “שלושים” וביניהם הלהיטים: “זה שלנו”, “חיכיתי”, “26”, “דור הסתלבט”, ו-“את באה אליי”, לצד הרפרטואר העשיר מכל התקופות וגם הלהיטים הבינלאומיים: Thinking About It ,Home והפתעות נוספות. אז רגע לפני ההופעה. תפסנו את נתן גושן לראיון קצר.

אז נתן, עם 4 אלבומים ואינספור להיטים, מה בעצם נותן לך את ההשראה ליצור, לכתוב ולנגן?

“אני לא יודע ולא רוצה לעשות משהו אחר. אני לא מחכה להשראה או לאיזו מוזה שתנחת עליי. אני פשוט עובד על זה. אני קם בבוקר ופשוט יושב לכתוב. אני מתייחס לזה אחרת. לפעמים אני אפילו כותב כאימון לעצמי. כמובן שאם מגיע משהו או שיש לי ניצוץ באמצע היום, אני מיד כותב את זה”.

יש לך קריירה בינלאומית עם שירים בעברית ובאנגלית. מבחינתך, אתה מעדיף לשיר ולכתוב בעברית או באנגלית?

“זו שאלה מעניינת. אני חושב שלשיר בעברית אני קצת יותר מתחבר, בעיקר כי אני ישראלי, אבל אני באמת אוהב לשיר גם וגם. לגבי הכתיבה אני לא יכול לבחור, אני לא יודע מה בא לי יותר בקלות”.

בחמישי אתה מגיע לאמפי עומר להופעה. מה אנחנו צפויים לקבל במופע?

“יהיו הרבה מהשירים שכולם מכירים וגם קצת דברים חדשים. יהיו גם כמה הפתעות, אבל אותם אני שומר בסוד להופעה. יש לי כבר ארבעה אלבומים, אז קשה להכניס את הכל להופעה אחת ותמיד בסוף הופעה יש מישהו שאומר לי שהתבאס שלא שרתי שיר כזה או אחר, אבל אני מנסה לכוון לשירים שהרוב מכירים”.

אמפי עומר, 7.6, 21:00.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ההצגה לכל החיים של וילוז’ני

השחקן הידוע שמואל וילוז'ני מצהיר בריאיון לעיתון "שבע"  שהוא היה מוכן לשחק בהצגה "משרתם של 2 אדונים" עד סוף ימיו. הפיצוי על כך שהדבר אינו אפשרי הגיע באמצעות תפקיד הבמאי שהוקנה לו בהצגה, שתעלה בשבוע הבא באופן וירטואלי

תרבות ופנאי6 באוגוסט 2020    4 דקות
0

קריטי מקבל את השבת

היום, הזמר יובל קריטי השיק את המחרוזת החדשה שלו. במקרה, או לא, ההשקה תהיה בדרום, מקום שהפך להיות הבית השני שלו בשנים האחרונות

תרבות ופנאי30 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה