תרבות ופנאי

קולנוע אופקים מארח

תרבות ופנאי15 במאי 2018    דקה אחת
0

בימאים מהשורה הראשונה כמו רן דנקר, רני בלייר ואלירן מלכה הגיעו לעיר

קולנוע אופקים מארח
צילומים: באדיבות דוברות עיריית אופקים

בסוף השבוע שעבר הוקרן בקולנוע אופקים הסרט הישראלי עטור השבחים, ‘מוטלים בספק’. קהל הצופים המגוון שנכח בהקרנה היה מרותק ונרגש במיוחד מהסרט החזק של הבמאי אלירן אליה. בסוף הסרט התקיים דיון מרתק וסוחף עם במאי הסרט והשחקן הראשי רן דנקר, שנוכחותם ריגשה את הקהל ששאל שאלות על תהליך יצירת הסרט.

האירוע התקיים בשיתוף פעולה פורה עם עמותת “כל ישראל חברים – ממזרח שמש”, שהגיעו להקרנה יחד עם קבוצת בני הנוער במסגרת פרויקט “חולמים ומשנים” של ‘נטועים’.

כחלק מאירועי “פסטיבל מדרום”, שהתקיימו השנה גם בקולנוע אופקים, התארחו במקום הבמאי אלירן מלכה, יוצר הסדרה “שבאבניקים” והשחקן עומר פרלמן, לשיח טלוויזיוני בליווי קטעים מרתקים מתוך הסדרה.

את הפאנל הנחה הבמאי והתסריטאי המוערך, רני בלייר, שהוסיף נופך מעניין לשיח מאתגר במיוחד על יצירה טלוויזיונית ישראלית. קהל הנוכחים באולם הביע התרגשות מהדיון הפתוח שנמשך מעבר למצופה.

מוטלים בספק

שבבניקים

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ההצגה לכל החיים של וילוז’ני

השחקן הידוע שמואל וילוז'ני מצהיר בריאיון לעיתון "שבע"  שהוא היה מוכן לשחק בהצגה "משרתם של 2 אדונים" עד סוף ימיו. הפיצוי על כך שהדבר אינו אפשרי הגיע באמצעות תפקיד הבמאי שהוקנה לו בהצגה, שתעלה בשבוע הבא באופן וירטואלי

תרבות ופנאי6 באוגוסט 2020    4 דקות
0

קריטי מקבל את השבת

היום, הזמר יובל קריטי השיק את המחרוזת החדשה שלו. במקרה, או לא, ההשקה תהיה בדרום, מקום שהפך להיות הבית השני שלו בשנים האחרונות

תרבות ופנאי30 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה