תרבות ופנאי

קרקס רומא

תרבות ופנאי2 במאי 2018    דקה אחת
0

השבוע יגיע לבירת הנגב קרקס רומא, לאחר שכבר ריתק אלפי צופים ברחבי המדינה

קרקס רומא
קרקס רומא | צילום: רועי ברקוביץ'

רומא, שיצרה מתוכה תרבות כל כך מגוונת ועשירה, היא גם המקום בו הקרקס נולד לראשונה. לא במקרה סמלה של העיר הוא הקולוסאום.

דורות של להקות קרקס והרכבים באים והולכים, מתחלפים ומשתנים, רק דבר אחד תמיד נשאר, אומץ הלב שלהם שהוא בלתי נגמר. המהלכים הולכים והופכים יותר ויותר נועזים, באופן שהם בלתי נתפסים ומזכירים במשהו את אותן האנרגיות של הקולסאום בימיו הראשונים. הבמה שבמרכזו מרגישה כמו אותה זירה, והכל כבר מוכן כדי להתחיל. הזדמנות מצויינת להגיע ולקבל אווירה וטעם של הקרקסים הגדולים מהעבר, עם ניחוחות מודרניים.

למעלה מ-40 אמנים בינלאומיים יככבו בקרקס רומא ויציגו מנה גדושה של תרגילי אקרובטיקה מסוכנים המזכירים את מופעי השעשוע והקרקס המסורתי של רומא העתיקה. ישולבו פעלולים מורכבים שוברי גבולות, מעל ראשי הקהל הדורשים מיומנות יוצאות דופן. אמנים אתלטים גמישים יציגו אמנות בעלת אמירה ושואו עוצר נשימה, לצד ליצנים מבדרים, מצחיקים ושלל הפתעות. תגידו בונג’ורנו להצגה החגיגית הכי טובה בעיר.

מתחם ישפרו פלאנט באר שבע, 4-20.5.

היחיד במדינה המציג באוהל נודד מעיר ועיר | צילום: רועי ברקוביץ’

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה