תרבות ופנאי

לולה מארש בברקה

תרבות ופנאי22 באפריל 2018    דקה אחת
0

אחת הלהקות המדוברות בסצנה, כזו שמצליחה להביא משהו חדש למוזיקה, מגיעה למופע מיוחד, מופע דואו אינטימי

לולה מארש בברקה
לולה מארש | צילום: מיכאל טופיול

עוד בטרם יצא אלבום הבכורה של הלהקה, או שיר רשמי מתוכו, לולה מארש כבר מחזיקה בפעילות מרשימה בארץ ובחו”ל, הספיקה להופיע בפסטיבלים שונים (אינדינגב, סולם יעקב, פסטיבל חשיפה בינלאומית ופסטיבל אינדיסיטי) ואף נבחרה לחמם את קלקסיקו, בהופעתם בארץ ולהופיע במשכן הנשיא באירוע הרשמי של יום העצמאות, כמו גם על במות מרכזיות בפסטיבלים בעולם. הלהקה הוקמה על ידי יעל שושנה כהן וגיל לנדאו ולאחר עבודה מאומצת של כשנתיים, במהלכן השניים כתבו, הקליטו והופיעו ברחבי הארץ, וכהן אף השתתפה בתכנית “דה ווייס” . לאחר כמה סינגלים שהוציאו עד כה חברי הלהקה, מתוך מיני אלבום הבכורה שלהם ‘Your’e mine’, הם הגיעו למעל 6 מיליון האזנות וכיכבו במצעדים בינלאומיים והפיצו את הבשורה של לולה מארש הלאה.

ברקה. 26.4, 21:00.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה