תרבות ופנאי

סוף ימי התום

תרבות ופנאי8 במרץ 2018    דקה אחת
0

אם מדברים על השמות העולים בסצנת הבידור בישראל, שמה שם תום יער מתנוסס בראש הרשימה

סוף ימי התום
תום יער | צילום: יח"צ

ככה זה כשאת הופכת לדמות יותר ויותר מרכזית בתכניות כמו “ארץ נהדרת”.

השבוע יער מגיעה גם אלינו, עם מופע הסטנדאפ שלה חסר המעצורים. יער היא קומיקאית צעירה שנחשבת למי שפתחה את הדלת לדור שלם של קומיקאים והייתה חלוצת הדור החדש של הסטנדאפ הישראלי. היא משתייכת לדור הקומיקאים החדשים – לא כאלו שיורדים על קהל, לא מסתלבטים על עדות ולא ממש יורים כל רגע פאנץ אחרי פאנץ.

במופע, שהוא כמו מניפסט קורע מצחוק ועצוב עד כאב, מציגה תום בשפה ובהגשה המיוחדת שלה, את עליבות החיים ואת הקשיים שלה. נוגעת ולא נוגעת בנושאים כמו יחסי משפחה משובשים, תל אביביות, דימוי גוף ונשיות, יחסי מין או אי קיום יחסי מין, מסיבות, טכנולוגיה ,זוגיות ועוד. הכול באופן קורע מצחוק שלא ישאיר אתכם אדישים.

תום ידועה בתור מי שיש לה פה מלוכלכך מאוד, ולא מצנזרת את עצמה – החל מהדימויים הציוריים המתוארים במופע ועד לשפה המיוחדת שיש רק לה. תום יער היא קול אינטיליגנטי, מרענן, חדש וחריף בסטנדאפ הישראלי.

מועדון הברקה באר שבע. 10.3, 21:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה