תרבות ופנאי

דאבל בפרינג’

תרבות ופנאי3 במרץ 2018    דקה אחת
0

תיאטרון הפרינג' מכין לנו שתי הצגות. אחת מקורית של התיאטרון והשניה הצגה אורחת

דאבל בפרינג’
חצאית כאן קודקוד | צילום: רן עזרא, מאי ברנע

“חצאית כאן קודקוד”-הצגת אורחת לכבוד יום האישה הבינלאומי. קברט מוסיקלי, סאטירי, אקטואלי במיוחד. המופע, משתמש בשירי הלהקות הצבאיות ובמיני פזמוני הגיבוש שנוצרו להעלאת המורל, עובר דרך מסננת אישית של שלוש יוצרות צעירות, המבקשות לחשוף את האופן בו עוצבו והתקבעו מערכות היחסים בין גברים לנשים, להעלות שאלות על מקומן של נשים בשורות הצבא הליברלי, ולהוכיח כוחה של המוזיקה לברוא מציאות.

הצגה ראשונה ב-4.3, 20:30.

B פולארי-ההצגה עטורת השבחים של הפרינג’. ההצגה מתכתבת עם “רשימותיו של מטורף” מאת גוגול שהוא בין הטקסטים הראשונים בספרות שנוגעים במחלת נפש מנקודת מבטו של החולה. על אף שנכתב בסוף המאה ה-19, הוא משקף את המציאות הכאוטית והלחוצה שלנו כיום. בהצגה מסופר הסיפור ללא טקסט, מתוך התחושה שהמילים נשחק ואיבדו את משמעותן. חברי אנסמבל “עיט” מעניקים לטקסט ביטוי טהור, אמיתי וראשוני – ממנו ניתן להתחיל ולבנות שפה שתעביר את מלוא המורכבות והעומק הגלומים בהתערערות הנפש. 7-8.3, 20:30.

b פולארי | צילום: מעיין קאופמן

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה