תרבות ופנאי

מעשה בחמישה בלונים מבולבלים

תרבות ופנאי10 במרץ 2018    דקה אחת
0

כשפסגת הקלאסיקה של ספרות הילדים והספר הכי פופולארי, נמכר ואהוב בכל הזמנים, פוגש את יובל המבולבל

מעשה בחמישה בלונים מבולבלים

מעשה בחמישה בלונים הוא סיפור רב מכר מאת מרים רות שזכה לאינספור עיבודים חדשים, ועתה יחד עם כוכב הילדים הכי מצליח בישראל, על במה אחת.

מעשה בחמישה בלונים יצא לאור בשנת 1974 וזכה לפופולריות עצומה, הפך לקלאסיקה של ספרות הילדים הישראלית ואף זכה בפרס “אות החיוך” של יוניצ’ף. הספר עובד לסרט שיצא על גבי קלטות בסדרת “סרטים מהספרים” של קלסיקלטת ואחר כך על DVD.

כעת, מקבל גם גרסה בימתית חדשנית. מחזמר מושקע, מרהיב ואיכותי בליווי תלבושות ססגוניות, שחקנים ורקדנים וכאמור בכיכובו של כוכב הילדים הבלתי מעורער, יובל המבולבל שמכניס אל ההצגה את האנרגיות שלו על הבמה.

היכל התרבות באר שבע. 19.3, 17:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה