תרבות ופנאי

רוי בוי ביער הסודי

תרבות ופנאי1 במרץ 2018    דקה אחת
0

כוכב הילדים רוי בוי מגיע לאופקים

רוי בוי ביער הסודי
רוי בוי | צילום: אילן בשור

לאחר 5 שנים במהלכם הוציא 2 קלטות ילדים שהגיעו למאות אלפי צפיות וכבשו את עולם הילדים, קיים הופעות בבמות בכל רחבי הארץ, השתתף שלוש שנים ברציפות ב”גיבורי האור”, קיים סיבוב הופעות בארה”ב והופיע בסדרה מצליחה בכיכובו ב”יס”, כוכב הילדים רוי בוי חוזר בהצגה חדשה, “רוי בוי ביער הסודי”.

בהצגה רוי בוי חוזר ליער הסודי בתום מסע ארוך ומוצלח במדבר. להפתעתו הוא מגלה שקרלוס הקוסם הרשע זומם לגנוב את חרב ארבעת היסודות ולהשתלט בעזרתה על היער. רוי בוי הגיבור אוסף ומאחד סביבו את כל חיות היער, וביחד הם יוצאים למאבק כדי להגן ולשמור על היער הסודי ועל הטבע כולו.

ההצגה משלבת שירים מקוריים, לצד מסרים כמו ערך החברות, חשיבות השמירה על הטבע, הכרות עם חיות ועידוד הילדים לבלות יותר בחיק הטבע ועוד.

היכל התרבות מתנ”ס אופקים. 6.3, 17:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

“ביכורים”

בעוד יומיים (23.01), יתקיים אירוע יוצא דופן באזור הנגב: כפר הנוער "ביכורים"- למצוינות באומנויות שבבית החינוך 'נופי הבשור', יפתח את שעריו לקהל הרחב לרגל אירוע חורף ייחודי בסימן 'מחוות'

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    2 דקות
0

“הבימה” של אורן

מי שלא רצה את אורן אהרוני כמנכ"ל תיאטרון באר שבע, מקבל אותו כעת כסמנכ"ל התיאטרון הלאומי "הבימה", תחת המנכ"ל נועם סמל, אולי בדרך להיות בעתיד הלא רחוק מדיי מנכ"ל המוסד התרבותי המוביל במדינה > "אני רואה בזה משימה חשובה ומאתגרת, ואני מקווה שנועם ואני נוכל לעמוד בה, ביחד עם הנאמנים", אומר אהרוני לעיתון "שבע"

תרבות ופנאי20 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה