עסקים וכלכלה

“צליל מתוק”

עסקים וכלכלה19 בינואר 2018    2 דקות
0

"צליל-מתוק": "Sweet_tzlil". אז איך זה התחיל? קורס זילוף ומוס 6 שעות. כן כן, רק 6 שעות.

“צליל מתוק”
צליל מתוק. הילדה מאחורי העסק המצליח. צליל | צילום: פרטי

יצאתי עם העוגה הראשונה שלי.. התאהבתי. התחלתי לנסות עוד עוגה ועוד עוגה והבנתי שהעניין לא פשוט ודורש סבלנות והמון שעות. החלטתי למצוא לעצמי שם ואחרי הרבה התלבטויות וכאבי ראש, בחרתי “Sweet_tzlil”. הרגשתי חיבור וקלילות לשם הזה.

הגיע הזמן להתקדם ולפתוח אינסטגרם לצליל-מתוק, למי היום אין אינסטגרם? אחרי שאספתי לעצמי כמה לקוחות וקצת עוקבים – הפרגון והתגובות החיוביות שהעוגה גרפה, רק עודדו אותי להמשיך. להכין עוד עוגה ועוד עוגה, להתפתח, ללמוד ולתת לדמיון שלי ולפנטזיות שלכם להיפגש וליצור עולם שלם מתוק ומיוחד.

אספר לכם את האמת, לכל אדם שמתחיל פרק חדש, בין אם זה בעולם הקונדיטוריה, בעולם האופנה או בכל תחום אחר, תמיד יש חששות. פחד לא להצליח, פחד שאנשים לא יאהבו. אבל הכוח שאני מקבלת מהלקוחות, ההערכה הזו, המילים שמחממות את הלב כל פעם מחדש – שווה את הכל.

אומנם אני מאזור הדרום, והקהל שפניתי אליו עוד מתחילת דרכי היה קהל באר שבעי, העיר שלי, ההצלחה הזו מביאה אנשים מכל הארץ שמגיעים וקונים, מתרשמים. מפרגנים. זה לא נתפס לחלקם כהם שמגיעים ורואים ילדה בת 19 שעומדת מאחורי השם הזה “צליל מתוק”. הם מופתעים לשמוע שילדה בת 19 בונה עסק משלה ומטפחת אותו, בלי להתפשר ותמיד דואגת שכל אדם יצא עם חיוך, לא משנה מה. אז כן, מאחורי כל זה עומדת נערה בת 19, שפשוט שמחה ללכת ברחוב ולקבל תגובות כמו “זו את מצליל מתוק?” ולקבל שאלות כמו “איך את עושה את זה? או כמה זמן לוקח לך להכין כל עוגה?”.

התשובה שלי לא משתנה. בעולם שלי אין יחס לזמן. הכיף בלהכין, להיפתח לדברים חדשים, להתנסות וליצור, זה הבסיס לכל העסק הזה. הפרגון לא מובן מאליו, זה נותן את הרצון להמשיך להפתיע אתכם, לחרוג מהגבולות ומהבנליות, ופשוט להעז במלוא המסירות. המסקנה בכל מה שנכתב כאן: שלעולם אל תוותרו על החלומות שלכם, בן אדם שלא מעז ולא מנסה לא מתפתח, לא מגלה על עצמו ועל היכולות שטמונות בו. האנשים הכי גדולים, צומחים מהחלומות הכי קטנים. אל תתנו לפחד לעצור אתכם מלנסות, תלכו אחרי מה שאתם אוהבים, ההצלחה בידיים שלכם בלבד!

שוב, תודה לכולכם. בלעדיכם, צליל מתוק לא הייתה מגיעה לאן שהגיעה.

מוזמנים לחפש אותי באינסטגרם, להתרשם מעבודות sweet_tzlil. בפייסבוק – צליל מתוק.

מס’ הנייד שלי לפרטים ובירורים: 052-5598840

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

במגמת התחדשות

בגרנד קניון באר שבע לא נותנים לקורונה לעצור אותם וממשיכים במגמת ההתחדשות האופנתית עם מותגים חדשים וחנויות חדשות שייפתחו ממש בקרוב

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    דקה אחת
0

עכו פינת הסינמה סיטי באר שבע

כבר לא צריך לנסוע רחוק כדי לטעום את השפע של הצפון. מסעדת סדפה החדשה במתחם הסינמה סיטי בבאר שבע, מביאה את הטעמים, הריחות והטריות של עכו, היישר לבירת הנגב. בתאבון

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    5 דקות

כתיבת תגובה