עסקים וכלכלה

עידן חדש בין לשכות המסחר של ת"א וב"ש

עסקים וכלכלה21 באוגוסט 2023    דקה אחת
0

יו"ר איגוד לשכות המסחר בישראל עו"ד אוריאל לין, הציג בבירת הנגב תוכנית להגדלת ההכנסות של המוסד הדרומי

עידן חדש בין לשכות המסחר של ת"א וב"ש
"לבנות מחדש". עו"ד גיל, אוחיון, ח"כ שלום דנינו ולין | צילום: יח"צ לשכת המסחר

עו"ד אוריאל לין, העומד בראש איגוד לשכות המסחר בישראל, ומאיר קלוגהפט, יו"ר ועדת הכספים באיגוד, קיימו בלשכת המסחר והתעשייה באר שבע והנגב, ישיבת עבודה, שתכליתה הידוק הקשרים בין שני הגופים ומציאת דרכים לשיפור מצבה הכספי של הלשכה הדרומית.

לאתר "שבע" נמסר, שבפגישה עם חברי לשכת המסחר אמר לין: "ביקשתי מיורם אוחיון (נשיא הלשכה הדרומית), בוא נעשה ניסיון אמת לבנות מחדש את לשכת המסחר והתעשייה בבאר שבע. יש לנו רצון לראות את הלשכה הזו פורחת, וזה מחייב הירתמות של כל חבר בלשכה. יש לנו שלושה מוסדות מניבי הכנסה, וביקשתי שיבנו בבאר שבע מוסדות דומים, למרות שהכנסותינו יקטנו".

הוא פירט את שמות המוסדות המניבים, שיקומו בנגב: מכללה עסקית שתקבל ידע וסיוע מהמכללה הקיימת בתל אביב, "קרנה אטא" – רשת עולמית למשלוח דוגמאות במכס ללא תשלום, ובוררות עסקית.

רונן סלומון, הממונה על הקשר עם העמותות באיגוד לשכות המסחר, קרא לחברי הלשכה בבאר שבע להצטרף לחטיבות הענפיות ולהיות חשופים למידע עסקי בתחומים רבים.

מנכ"ל לשכת המסחר והתעשייה באר שבע והנגב, עו"ד רפי גיל, תיאר במהלך הפגישה את התהליך המוצלח להשגת ההסכמים החדשים להקמת מוסד לבוררות עסקית ומכללה עסקית והשגת מידע עסקי ושיתופי פעולה עם המכללה הטכנולוגית בבאר שבע.

נשיא הלשכה, יורם אוחיון, הודה לאורחים מאיגוד לשכות המסחר על תרומתם הנמשכת כחצי שנה למען הקמת הגופים החדשים וליצירת מערכת היחסים הטובה ומייצרת ההכנסות.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

כל מה שכחול-לבן ובזול תמצאו ב-!BOOOM

בואו נקשט את המרפסות והמכוניות, הגינות והחצרות בדגלי ישראל, ונציין את יום עצמאותנו ה-76 עם רעשנים, פטישי פלסטיק, משקפיים ושרשראות, בתקווה שעד החג, יחזרו כל חטופינו הביתה

עסקים וכלכלה1 במאי 2024    דקה אחת
0

"זכיתם בפיס"

אלו היו מילות הפתיחה של מנכ"ל המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים יעקב דור, לסטודנטים של "עתידאים" בטקס פתיחת הכיתה השנייה של חטיבת יבשה ותעש של חברת "אלביט". 27 הסטודנטים, שהחלו בימים אלה את לימודיהם, מצטרפים ליותר מ-800 בוגרי "עתידאים", המועסקים היום אצל למעלה מ-40 מעסיקים

עסקים וכלכלה15 באפריל 2024    3 דקות

כתיבת תגובה