עסקים וכלכלה

ממשיכים לשבור את השוק: רשת "סאלח דבאח ובניו" יוצאת במבצע חדש לכבוד חג הקורבן – בשר כבש ב-49.90 ש״ח בלבד לק״ג

עסקים וכלכלה21 ביוני 2023    דקה אחת
0

לכבוד חג הקורבן החל בשבוע הבא, ואותו חוגגים הציבור המוסלמי והדרוזי בישראל, רשת הקמעונאות הגדולה תציע למשך השבוע מבצע דרמטי על מחירי הכבש, שמוזיל את המחיר לק״ג ביותר מ-30%

ממשיכים לשבור את השוק: רשת "סאלח דבאח ובניו" יוצאת במבצע חדש לכבוד חג הקורבן – בשר כבש ב-49.90 ש״ח בלבד לק״ג
מבצע לקראת חג הקורבן. "סאלח דבאח ובניו"

רשת "סאלח דבאח ובניו", שידועה במבצעים מטורפים כמו אנטריקוט ב-10 ש״ח, ועשרות מוצרים ב-7 ש״ח בלבד, יוצאת כעת במבצע גדול וחדש לכבוד חג הקורבן: שוק כבש ב-49.90 ש״ח בלבד  לק"ג, לכבש טרי שלם, חצי כבש ושוק כבש טרי על העצם.

מדובר על מבצע שהחל בראשית השבוע (18.6.23) ויימשך במשך כל חג הקורבן, עד ל-28.6.23. המבצע מעניק לקונים הנחה של מעל ל-30% בקניית שוק כבש, קנייה שלרוב אינה מסתכמת בק״ג בודד אלא לפחות 5 ק״ג, מה שכבר מצטבר לכדי הנחה של מאות שקלים.

הבחירה לצאת למבצע נובעת מהרצון להילחם בגל ההתייקרויות המורגש בכול הענפים במשק הישראלי. לכן, החליטו ברשת הקמעונאות "סאלח דבאח ובניו" לבוא לקראת הלקוחות, במיוחד לציבור שחוגג ומציין את החג עם מיטב מתכוני הבשר, להקל עליהם בתקופה הכלכלית המורכבת במדינה, ולהוזיל עבורם באופן משמעותי מאוד את אחד המרכיבים המשמעותיים בסל הקנייה.

סאלח דבאח, מנכ"ל הרשת: "במיוחד בתקופה זו של עליית מחירים כללית במשק, חשוב לנו לדאוג ללקוחות שלנו. אנחנו לא מנותקים ממה שקורה במדינה, ועושים כל מה שאנחנו יכולים כדי לספוג את עליות המחירים ושהדבר לא יהיה על גב לקוחותינו. לכן, גם יצאנו במבצע גדול דווקא בעת הזו. חג שמח ושקט לכל החוגגים וללקוחותינו ברחבי הארץ״.

 

"סאלח דבאח ובניו". סופגים את העלויות למען הלקוחות

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

ח"כ דנינו יפעל למתן עדיפות לעסקים בנגב...

"אני עובד על ספר מלא סעיפים בנושא השינויים הדרושים בעסקים הקטנים כדי למנוע את אחוזי הסגירה הגבוהים של עסקים אלה בכל שנה", הדגיש בביקורו בלשכת המסחר והתעשייה ב"ש והנגב

עסקים וכלכלה27 באוגוסט 2023    דקה אחת
0

עידן חדש בין לשכות המסחר של ת"א...

יו"ר איגוד לשכות המסחר בישראל עו"ד אוריאל לין, הציג בבירת הנגב תוכנית להגדלת ההכנסות של המוסד הדרומי

עסקים וכלכלה21 באוגוסט 2023    דקה אחת

כתיבת תגובה