עסקים וכלכלה

במגמת התחדשות

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    דקה אחת
0

בגרנד קניון באר שבע לא נותנים לקורונה לעצור אותם וממשיכים במגמת ההתחדשות האופנתית עם מותגים חדשים וחנויות חדשות שייפתחו ממש בקרוב

במגמת התחדשות
הגראנד קניון באר שבע. צילום: יחסי ציבור

הגרנד קניון בבאר שבע ממשיך להתחדש ואי אפשר להישאר אדישים לשינוי שעובר הקניון. לא רק מנכ”ל חדש, עומר אוגולניק שנכנס לפני כשנה לתפקיד אלא גם שינוי ומתיחת פנים אופנתית שניכרת בכל פינה. תחת קורת גג אחת תמצאו את מותגי האופנה החזקים והמובילים ביותר אשר סוחפים אחריהם   את כל הפאשניסטיות ומובילות הדעה ברשת. די אם נזכיר את ההשקה של Steve madden מותג הנעליים שהגיע לגרנד קניון וכבר מושך אליו את חובבות האופנה.

בנוסף, חנויות נוספות כמו replay, MAINSTREAM, oil de lamor, b. unique כבר נפתחו ובנוסף אליהן גם רשתות כמו הלב הכחול, אניפט, סיטי שופ, קרטרס, kelme וחנות הדגל של שילב עם לא פחות מ-1000 מ”ר של מוצרי תינוקות וילדים.

אל כל אלה יצטרפו חנויות שנמצאות בשלבי בינוי מתקדמים וצפויות להיפתח בקרוב מאוד כמו חנות המותג נייקי שתתפרש על פני אלף מ”ר של פריטי ספורט ואופנה עם חנות שלא נראתה כמוה בדרום. בנוסף, רשתות כמו טימברלנד, foot locker, סלקשיין, המותג היפני המצליח XIMI VOGUE, מכבי דנט, אריאל מדיקל, vr drive, ולאוהבי המתוק גם סניף בכורה של אימפריית השוקולד מקס ברנר. ומעבר לשינוי האדיר שהקניון עובר, ניתן גם לראות את ההקפדה על הנחיות משרד הבריאות והקניית סביבה בטוחה לקהל הקונים.

 

 

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מרכז קהילתי חדש יוקם בבאר שבע עם הבלוק...

המרכז בשכונת כלניות בעיר יכלול 2200 מטר של שטחי שירות לרווחת התושבים

עסקים וכלכלה14 בינואר 2021    2 דקות
0

ספונסרים חדשים בימים לא פשוטים

"מאיה תור" ו"בירה נגב" מצטרפות לנותני החסות של קבוצת הכדורסל של הפועל 'אלטשולר שחם' באר שבע מליגת העל. מנכ"ל האדומים, תומר ירון: "שמחים על החיבור למועדון, לעיר ולקהילה"

עסקים וכלכלה7 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה