עסקים וכלכלה

הבלוק האדום מגיע למושב ברוש

עסקים וכלכלה1 בינואר 2020    דקה אחת
0

גרי רכטמן מברוש לא רק הזמין ממפעל "חסין אש" בבאר שבע את הבלוק המיוחד שלהם לשימוש במסגרת תפקידו כמנהל פרויקטים, אלא אף החל לבנות איתו את ביתו במושב

הבלוק האדום מגיע למושב ברוש
בנייה כפולה. רכטמן | צילום: פרטי

במושב ברוש שבנגב המערבי החלה בימים אלה בנייה חדשה התופסת את העין: בנייה באמצעות בלוק אדום. ל”שבע” נמסר, שהבלוק האדום שמייצר מפעל “חסין אש” הבאר שבעי אולי חדש בנוף של מושב ברוש, אך הבנייה עם בלוקים אדומים נפוצה ומככבת בכל רחבי אירופה שנים רבות, וכעת תופסת תאוצה גם בישראל.

לגרי רכטמן תושב ברוש יש ניסיון רב בשימוש בבלוק האדום במסגרת עבודותיו בחו”ל, החל מבית מלון שבנה בפרברי לונדון ועד בית חולים שהקים ליד מוסקבה, וכעת בחר רכטמן להשתמש בבלוק האדום גם כדי לבנות את בית חלומותיו הפרטי. כנשוי ואבא ל-5 ילדים, הוא סבור שזה הזמן להשתדרג, והחל בבניית ביתו: 230 מ”ר במפלס אחד, כאשר בקומת הגג צפויה להיבנות בריכת שחייה.

רכטמן מספר שהוא מכיר היטב את הבלוק האדום ואיכויותיו: עשוי מחומרים טבעיים בלבד, מבודד מחום, קור ורעשים ועמיד מאוד מפני רטיבות. ברגע שראה שנפתח קו ייצור לבלוקים האדומים, מיהר רכטמן לבצע הזמנה  מ”חסין אש” גם לביתו האישי וגם במסגרת מקצועו כמנהל פרויקטים לבתים פרטיים ובניינים שונים שבניהולו.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

לחסן את העסק

לביא קייט, מנהל מעוף באר שבע ונגב מערבי עם כלים להתמודדות עם משבר הקורונה במגזר העסקי

עסקים וכלכלה20 במרץ 2020    7 דקות
0

מהבורסה בניו יורק לקיבוץ צאלים

מייק תמן מונה למנכ"ל הסטרטאפ הישראלי UBQ , הממוקם בקיבוץ צאלים ומייצר תחליף פלסטיק אקולוגי מחומרי פסולת ביתית.

עסקים וכלכלה18 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה