עסקים וכלכלה

הלב המבצעי של המערך לשמירת טוהר הבחירות נמצא בצוות 3

עסקים וכלכלה17 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

מאחורי הקלעים של הבחירות: משרדי קבוצת צוות 3, הממוקמים בפארק המדע ברחובות, הפך הבוקר לחמ"ל הענק ביותר בישראל הקשור לבחירות לכנסת

הלב המבצעי של המערך לשמירת טוהר הבחירות נמצא בצוות 3
צילום: צוות 3

חברת האבטחה והשמירה הגדולה בארץ גייסה במהלך שלושת השבועות האחרונים כ-3000 מפקחים למטרת שמירה על טוהר הבחירות, נתון חסר תקדים בהיקפו.

המפקחים, אשר גייסה חברת צוות 3, נועדו לשמור על טוהר הבחירות ולמנוע מקרים חריגים בקלפיות עד כמה שניתן. המפקחים, אשר כפופים להוראות ולהנחיות וועדת הבחירות המרכזית, עברו תדרוך והכשרה מעמיקה של ועדת הבחירות על מנת לעמוד בצורה מיטבית אל מול האתגר הגדול ביום הבוחר.

כל מפקח בקלפי קיבל ערכה מיוחדת וממוספרת במספר קטלוגי שאינו ניתן להעברה ובנוסף חתמו על תצהיר לאי ניגוד עניינים והסכם סודיות. חלק מהמידור בין העובדים הוא שחלקם לא יודע היכן יוצב חברם וגם לקראת סיום ההצבעה, כאשר יידרשו להגיע לפקח על כשליש מהקלפיות, הם אינם יודעים עדיין היכן יוצבו.

במערך הבחירות הזה משתתפים עזרים טכנולוגיים ביניהם מצלמות האבטחה לבישות וכן תוכנה לניהול מערך המפקחים המורכב בזמן אמת לקבלת שליטה ובקרה תוך ניהול יומן אירועים דיגיטלי.

המפקחים צוידו בלמעלה מ-2000 מצלמות שנועדו בראש ובראשונה המצלמות נועדו להרתיע גורמים כאלה ואחרים מניסיונות לזייף הצבעה, למשל מסירת מעטפות כפולות (או יותר) למצביע שנכנס אל הקלפי וכמובן להוות הוכחה מתועדת ומצולמת במקרה שיש צורך בהוכחה.

שמוליק רזון מנכ"ל חברת השמירה והאבטחה בחברת צוות 3: "היערכות צוות 3 לגיוס מערך המפקחים לטובת שמירה על טוהר הבחירות התנהל ממש כמו מבצע צבאי מסודר, מאורגן ומקצועי. כל עובד שנבחר עבר מיון, הכשרה והדרכה מקצועית ואני מאחל לכולנו בהצלחה".

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה