עסקים וכלכלה

משפצים או מעצבים? מבצע 'חופשה במתנה' חוזר

עסקים וכלכלה10 ביולי 2019    דקה אחת
0

קונים במתחם דיזיין פלוס ומקבלים נופש זוגי במלון 5 כוכבים

משפצים או מעצבים? מבצע 'חופשה במתנה' חוזר
צילום: גדעון לוין

עונת הקיץ ידועה גם כעונת מעברי ושיפוצי הדירות. משמעותם של מעבר או שיפוץ של דירה, היא גם רכישה של ריהוט, אביזרים לבית ולמטבח, וחודשים ארוכים של אריזות, קניות ותכנון. כדי להקל על ההוצאות הכבדות בעונת הקיץ, חוזר  דיזיין פלוס, מתחם החנויות הגדול לעיצוב הבית בדרום, עם "חופשה במתנה", שהיה להצלחת ענק בקיץ שעבר.

במסגרת "חופשה במתנה" שמושק מחדש לכבוד עונת מעברי הדירות והשיפוצים, יקבלו הרוכשים במתחם חופשה במתנה, טיפול ספא זוגי, ארוחות ומתנות נוספות. זאת בנוסף להנחות משמעותיות של מותגי העיצוב המובילים.

כל הרוכש מעל לסכום מסוים בחודשים יולי-אוגוסט, יזכה בשוברים זוגיים מפנקים למגוון פעילויות. בקנייה מצטברת שבועית בסכום של מעל 2,000 ש"ח, הקונים יקבלו ארוחת בוקר זוגית בקפה גרג, קנייה בסכום של מעל 4,000 ש"ח תזכה בארוחת בשרים מפנקת במסעדה "האותנטית" בבאר שבע. סכום של 6,000 ש"ח ומעלה ייתן שובר לטיפול ספא זוגי.

וכמובן גולת הכותרת היא חופשה זוגית מפנקת במיוחד במלון 5 כוכבים (בפריסה ארצית), כולל ארוחת בוקר – בקנייה מצטברת שבועית בסכום של 12,000 ₪ ומעלה בחנויות המשתתפות (במטבחי זיו ואלוני, בקנייה מצטברת מעל 40,000 ש"ח ).

המבצע החל מה-10 ביולי ועד ה-31 באוגוסט, החנויות המשתתפות: איטלסופה, מטבחי זיו, ביתילי, שטיחי כרמל, נטוצ'י, הולנדיה, בית המעצבים, ד"ר גב, אידיאל, זגה, תקה, סויס סיסטם, אלוני, ניקולטי, דלקוב, תומר צרפתי
דיזיין פלוס, מתחם העיצוב הגדול בדרום, דרך חברון 48 באר שבע

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

פאלאס דיור מוגן להבים – הפתיחה בקרוב!

בקרוב ייפתח בלהבים פרויקט דיור מוגן מתקדם ויוקרתי באווירה כפרית, הבנוי בסטנדרטים הגבוהים של קבוצת עזריאלי. בואו לראות קומה לדוגמה וליהנות ממחירי טרום פתיחה

עסקים וכלכלה5 בדצמבר 2019    2 דקות
0

סטנדרט חדש של צילום הגיע לעיר

הסטודיו החדש לצילום - PIXEL ART, שנפתח בלב העיר העתיקה, מבטיח לנו מהפכה של צילום ברמה עולמית, ממש כאן אצלנו בדרום

עסקים וכלכלה5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה