עסקים וכלכלה

בקיץ הקרוב: סינמה סיטי באר שבע

עסקים וכלכלה17 באפריל 2019    דקה אחת
0

מתחם הבילוי הגדול בדרום, אשר עתיד להביא איתו את הבשורה החדשה ולשנות את סדר שעות הפנאי והבילוי של תושבי הדרום כפי שהכרנו אותם עד היום

בקיץ הקרוב: סינמה סיטי באר שבע
סינמה סיטי | הדמיה: יח"צ

מתחם הבילוי “סינמה סיטי”, אשר מצוי בבנייה ופיתוח כבר תקופה ארוכה, מגיע לשלבי סיום וכבר אפשר לצפות בהתקדמות הבנייה בתוך המתחם, בחנויות המתמלאות בשוכרים ובשטחים הציבוריים סביב המבנה.

מעבר לכך שמדובר במתחם קולנוע חדשני, עם 19 אולמות צפייה, המתחם כולו מוקדש לטובת בילוי ופנאי, עם מקומות הסעדה מרחבי הארץ והעולם, אטרקציות ענק לילדים שטרם נראו בישראל ועוד.

 

המתחם נבנה ע”י חברת י.ח דמרי ומנוהל על ידי המנכ”לית לימור סטולר, שניהלה ביד רמה במשך 9 שנים את הסינמה סיטי במתחם גלילות בהרצליה. לצידה, עומדת מנהלת השיווק, עדי טוויטו, בוגרת תואר בשיווק ממכללת ספיר ובעלת ניסיון וידע בזירת השיווק בדרום.

המתחם צפוי להיפתח בקיץ הקרוב וסביבו המון סימני שאלה סביב השוכרים שיאכלסו את שטחי המסחר. מלבד לרשת בתי ההופעות זאפה, מתחם החלקה על הקרח ואולמות הקולנוע של הסינמה סיטי, זהות המותגים הנוספות טרם נחשפו, אך פרטים נוספים אפשר לקבל בעמוד הפייסבוק של המתחם.

צילום: cloudview קלאוד וויו צילומי אוויר

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה