עסקים וכלכלה

בקיץ הקרוב: סינמה סיטי באר שבע

עסקים וכלכלה17 באפריל 2019    דקה אחת
0

מתחם הבילוי הגדול בדרום, אשר עתיד להביא איתו את הבשורה החדשה ולשנות את סדר שעות הפנאי והבילוי של תושבי הדרום כפי שהכרנו אותם עד היום

בקיץ הקרוב: סינמה סיטי באר שבע
סינמה סיטי | הדמיה: יח"צ

מתחם הבילוי "סינמה סיטי", אשר מצוי בבנייה ופיתוח כבר תקופה ארוכה, מגיע לשלבי סיום וכבר אפשר לצפות בהתקדמות הבנייה בתוך המתחם, בחנויות המתמלאות בשוכרים ובשטחים הציבוריים סביב המבנה.

מעבר לכך שמדובר במתחם קולנוע חדשני, עם 19 אולמות צפייה, המתחם כולו מוקדש לטובת בילוי ופנאי, עם מקומות הסעדה מרחבי הארץ והעולם, אטרקציות ענק לילדים שטרם נראו בישראל ועוד.

 

המתחם נבנה ע"י חברת י.ח דמרי ומנוהל על ידי המנכ"לית לימור סטולר, שניהלה ביד רמה במשך 9 שנים את הסינמה סיטי במתחם גלילות בהרצליה. לצידה, עומדת מנהלת השיווק, עדי טוויטו, בוגרת תואר בשיווק ממכללת ספיר ובעלת ניסיון וידע בזירת השיווק בדרום.

המתחם צפוי להיפתח בקיץ הקרוב וסביבו המון סימני שאלה סביב השוכרים שיאכלסו את שטחי המסחר. מלבד לרשת בתי ההופעות זאפה, מתחם החלקה על הקרח ואולמות הקולנוע של הסינמה סיטי, זהות המותגים הנוספות טרם נחשפו, אך פרטים נוספים אפשר לקבל בעמוד הפייסבוק של המתחם.

צילום: cloudview קלאוד וויו צילומי אוויר

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מהיום, קל יותר לרכוש דירה: ארזים מציעה...

מעוניינים לקנות דירה בפרויקט חדש ואיכותי? מהיום, זה קל יותר! חברת הנדל"ן ארזים (ג.י.א), מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, יוצאת במבצע ייחודי לזמן מוגבל, המציע לרוכשים ליהנות משני מסלולי רכישה אפשריים

עסקים וכלכלה20 במאי 2019    3 דקות
0

השקעה שנתית של 50 מיליון שקלים

תאגיד המים והביוב "מי שבע" מסכם בסיפוק את 2018 עם שיא של השקעות בשיקום ושדרוג תשתיות מים

עסקים וכלכלה16 במאי 2019    3 דקות

כתיבת תגובה