עסקים וכלכלה

בקיץ הקרוב: סינמה סיטי באר שבע

עסקים וכלכלה17 באפריל 2019    דקה אחת
0

מתחם הבילוי הגדול בדרום, אשר עתיד להביא איתו את הבשורה החדשה ולשנות את סדר שעות הפנאי והבילוי של תושבי הדרום כפי שהכרנו אותם עד היום

בקיץ הקרוב: סינמה סיטי באר שבע
סינמה סיטי | הדמיה: יח"צ

מתחם הבילוי "סינמה סיטי", אשר מצוי בבנייה ופיתוח כבר תקופה ארוכה, מגיע לשלבי סיום וכבר אפשר לצפות בהתקדמות הבנייה בתוך המתחם, בחנויות המתמלאות בשוכרים ובשטחים הציבוריים סביב המבנה.

מעבר לכך שמדובר במתחם קולנוע חדשני, עם 19 אולמות צפייה, המתחם כולו מוקדש לטובת בילוי ופנאי, עם מקומות הסעדה מרחבי הארץ והעולם, אטרקציות ענק לילדים שטרם נראו בישראל ועוד.

 

המתחם נבנה ע"י חברת י.ח דמרי ומנוהל על ידי המנכ"לית לימור סטולר, שניהלה ביד רמה במשך 9 שנים את הסינמה סיטי במתחם גלילות בהרצליה. לצידה, עומדת מנהלת השיווק, עדי טוויטו, בוגרת תואר בשיווק ממכללת ספיר ובעלת ניסיון וידע בזירת השיווק בדרום.

המתחם צפוי להיפתח בקיץ הקרוב וסביבו המון סימני שאלה סביב השוכרים שיאכלסו את שטחי המסחר. מלבד לרשת בתי ההופעות זאפה, מתחם החלקה על הקרח ואולמות הקולנוע של הסינמה סיטי, זהות המותגים הנוספות טרם נחשפו, אך פרטים נוספים אפשר לקבל בעמוד הפייסבוק של המתחם.

צילום: cloudview קלאוד וויו צילומי אוויר

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה