עסקים וכלכלה

עוד טאצ’ קטן והפרויקט מוכן

עסקים וכלכלה11 במרץ 2019    2 דקות
0

חודש לאחר תקיעתו של הכלונס הראשון, התקיים אתמול טקס הנחת אבן הפינה של פרויקט באר שבע טאצ' בהשתתפות הרב יצחק גרוסמן- חתן פרס ישראל

עוד טאצ’ קטן והפרויקט מוכן
צילום: יח"צ

הפרויקט הראשון בשכונת פארק הנחל החדשה נחנך אתמול בטקס, על ידי בעליהן של 3 החברות שיזמו את הפרויקט – חברת סלעית, שובל מתחמי מגורים וטובולסקי, נציגי עיריית באר שבע, וגורמי נדלן מקומיים.

מדובר בפרויקט הגדול בשכונה ולאור מכירת כמחצית, מתוך 800 יחידות הדיור שמונה הפרויקט, בימים הקרובים יגיע לסיומו שלב הפריסייל בפרויקט. יזמי הפרויקט מביעים סיפוק רב מהבעת אמון של תושבי הדרום, לרבות הבאר שבעים שבהם (חלקם בנים חוזרים), מהשכונה.

את הפרויקט מלווה מעצב העל מושיק גלאמין שיעצב את השטחים המשותפים בבניינים ואת הלוביים ועל פי התחייבות היזמים, בנייתו תסתיים בתוך כשנתיים וחצי.

צילום: יח”צ

לדברי שייקה נפחא מיזמי הפרויקט – באר שבע טאצ’ הוא הפנים החדשות של באר שבע בדיוק ומשקף את העתיד שאליו שואפים קברניטי העיר והמדינה לעיר. באר שבע טאצ’ מציע מגורים בסטנדרטים גבוהים ביותר כמקובל באיזורי הביקוש בגוש דן. לדבריו, למרות שמדובר בפרויקט אטרקטיבי מאד למשקיעים שבאר שבע היוותה יעד מועדף עבורם בעשור האחרון, הפרויקט שלנו אמור להחזיר באר שבעים הביתה ולהשאיר את הזוגות הצעירים ומתאים למשפרי דיור מבאר שבע. מאז שפתחנו את משרד המכירות, מירב ההתעניינות היא מקרב ילידי באר שבע, הן משפחות שגרות בעיר כעת ומעוניינות לעבור לשכונה החדשה והן כאלה שמעוניינים לחזור לעיר.

ישי רוט, סמנכ”ל שובל מתחמי מגורים שתבנה את הפרויקט – “מדובר בפרויקט יוצא דופן בכל סטנדרט שהוא: הפרויקט מציע למעלה מ-100 טיפוסי דירה בגדלים מגוונים, דירות מרווחות עם מפרט גבוה, 2/3 כיווני אוויר, ונוף פתוח. בכל בניין תהיה משחקיית ילדים בחדרי הדיירים, מחסן ושתי חניות לרוב הדירות בחניון תת קרקעי ועוד”.

צילום: יח”צ

שכונת פארק הנחל ממוקמת בכניסה הדרום מזרחית לעיר באר שבע (35 דקות ברכבת מתל-אביב ודקות ספורות מכביש 6). באזור התעסוקה עמק שרה מדרום ובכביש 40 “עוקף באר שבע” ממזרח. צפונית-מזרחית לצומת פלוגות.
בזכות הסכמי הגג, מוזרמים למינהלת השכונה מאות מיליוני שקלים, כדי שמבני הציבור והתשתיות יקדימו את האיכלוס.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

במגמת התחדשות

בגרנד קניון באר שבע לא נותנים לקורונה לעצור אותם וממשיכים במגמת ההתחדשות האופנתית עם מותגים חדשים וחנויות חדשות שייפתחו ממש בקרוב

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    דקה אחת
0

עכו פינת הסינמה סיטי באר שבע

כבר לא צריך לנסוע רחוק כדי לטעום את השפע של הצפון. מסעדת סדפה החדשה במתחם הסינמה סיטי בבאר שבע, מביאה את הטעמים, הריחות והטריות של עכו, היישר לבירת הנגב. בתאבון

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    5 דקות

כתיבת תגובה