עסקים וכלכלה

"בום" מתרחבת

עסקים וכלכלה3 בפברואר 2019    דקה אחת
0

אחרי באר-שבע ורחובות אלי להב פותח סניף שלישי של "בום" ברמלוד

"בום" מתרחבת
אלי להב צילום: יח"צ

היזם ואיש העסקים אלי להב שחזר לפני כחצי שנה בסערה לבאר-שבע כאשר פתח את הסניף הראשון של רשת הצרכנות הזולה "בום" – ממשיך להתרחב.

אחרי שלפני כחודשיים פתח את הסניף השני של "בום" ברחובות שזוכה גם הוא להצלחה רבה, חתם אלי להב בשבוע שעבר על הסכם לפתיחת הסניף השלישי של הרשת במתחם העסקים ברמלוד. נראה שבקרוב נשמע על סניפים נוספים של רשת "בום" בערים נוספות ברחבי הארץ.

כזכור, לפני כחצי שנה, פתח אלי להב במתחם מגדלי הרכבת בבאר שבע את החנות הראשונה ברשת "בום". החנות המשתרעת על 2500 מ"ר צמוד לתחנת הרכבת והתחנה המרכזית של באר-שבע הפכה עד מהרה לסיפור הצלחה. רבים מתושבי באר-שבע והאזור החליטו לבוא ולבדוק את ההבטחה של להב כי החנות תציע מוצרים במחירים הכי זולים בארץ – ולא התאכזבו.

אלי להב: "אני שמח שהציבור הבאר-שבעי והדרומי מצביעים ברגליים ומגיעים במספרים הולכים וגדלים לבצע רכישות ב'בום' באר-שבע. הם יודעים שלא צריך לנסוע לסין או להזמין ברשת מסין. כי סין זה כאן".

גם הסניף השני שפתח בקניון עופר ברחובות זוכה להצלחה רבה ומושך אלפי קונים מאזור המרכז.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

בקיץ הקרוב: סינמה סיטי באר שבע

מתחם הבילוי "סינמה סיטי", אשר מצוי בבנייה ופיתוח כבר תקופה ארוכה, מגיע לשלבי סיום וכבר אפשר לצפות בהתקדמות הבנייה בתוך...

עסקים וכלכלה17 באפריל 2019    דקה אחת
0

משרד דרומי זכה ב"אות העיצוב" הישראלי

פישר אלחנני אדריכלים בע”מ הינו משרד אדריכלים צעיר, דינמי, מקצועי ובעל ניסיון רב. המשרד ממוקם בפארק התעשייה עומר ומספק שירותי...

עסקים וכלכלה16 באפריל 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה