עסקים וכלכלה

נאמן אירועים וכנסים – מבצע חתונה הכל כלול

עסקים וכלכלה30 בינואר 2019    דקה אחת
0

הוד והדר ממתינים לכם באופקים, באולם אירועים ייחודי, הכולל גן לקבלת פנים וחופה תחת כוכבים מלאי אהבה, שם תמצאו עצמכם מזילים דמעה של אושר, מול חופה לבנה וטהורה. זו הדרך אל חיים מאושרים

נאמן אירועים וכנסים – מבצע חתונה הכל כלול
צילומים: אולפני צילום דרור אופקים

ארמונות נאמן מזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת באולם רחב טבול בלבן צחור. העיצוב הארכיטקטוני של האולם מרחיב נשימה ומזמין לחגיגה מלאת חיוכים. הריהוט המעוצב בקו נקי וחדשני, צובע את חלל האולם בצבע עז מנגד. ארמונות נאמן מזמינים לכניסה אל מרחב מפואר המשדר שפע ותפארת מלכותית.

ארמונות נאמן הינו אולם אירועים באופקים מאובזרים במערכת תאורה מן המתקדמות בתחום, אשר מאפשרת משחקי אור וצל אמנותי ומדהים ביופיו. מערכת של מסכים רחבה פרושה לעיני כל, על דפנות האולם ומאפשרת מרחבי תצוגה עצומים עבור כל מטרה. צוות האולם המיומן, ישמח ללוות את נכבדי השמחה לבחירה הנכונה עבור מייצגים נבחרים לאירוע.

צילומים: אולפני צילום דרור אופקים

שמחה אינה שמחה אלא אם היא מזמינה טעם, ריח וצליל. הצוות הקולינארי של אולם האירועים ארמונות נאמן הממוקם בדרום יפתיע אתכם בשלל אפשרויות הבחירה בתחום. מדובר על חוויה לחך ולעיניים. בר רחב מציע את מגוון המשקאות עבור קהל האורחים המאושר. רחבת הריקודים שעליה מופקד אשף המוזיקה של האולם, יזמין את החתן והכלה לריקוד הכלולות, אשר יפתח את הערב בברכת חיים מלאי ריקודים. השמחה המורגשת באולם, במהלך האירוע היא חוויה של פעם בחיים אשר מלווה את העתיד בזיכרונות מתוקים.

צילומים: אולפני צילום דרור אופקים

מבצע "חתונה הכל כלול": שלם רק 210 שקלים וקבל: תאורה, הגברה, מסכים,די ג'יי, עיצובים, בר אקטיבי, חבילת סלואו הכוללת: בלונים מתפוצצים, עשן כבד וקונפטי.

נשאר לאחל שיהיה במזל טוב.

ז'בוטינסקי 26 אופקים. טלפון להזמנות: 052-434-5697

*ע"פ תקנון החברה

צילומים: אולפני צילום דרור אופקים

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה