עסקים וכלכלה

סרום בוסטר מזו אנטי אייג’ינג

עסקים וכלכלה2 בינואר 2019    דקה אחת
0

מותג הקוסמטיקה יפית אלימלך משיק את מזו אנטיאייג'ינג - סרום בוסטר אנטי אייג'ינג עוצמתי שפותח למיצוק העור ולשיפור מראה סימני הגיל

סרום בוסטר מזו אנטי אייג’ינג
צילום: יח"צ

מותג הקוסמטיקה יפית אלימלך משיק את סרום בוסטר מזו אנטי אייג’ינג למיצוק העור ולשיפור מראה סימני הגיל

מכיל קולגן ממקורות טבעיים > מסייע בשיפור תהליכי חידוש העור > מוליך עוצמתי לכל קרם יום או לילה > מעכב פעילות אנזימטית של מפרקי חלבון ומפחית שבירתם של חומרי המטריקס > מעלה את רמת המיצוק והאלסטיות של העור ומשיב את המראה הרענן והצעיר > מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי והאירופאי >

הסרום מכיל hydrolyzed collagen קולגן המאפשר לעור למקסם את היתרונות שיש לקולגן להציע ואשר מגיע מ -100% מקורות טבעיים ללא תופעות לוואי. פפטידים אלה מכילים יותר מ 97 אחוז חלבון (על בסיס משקל יבש). הקולגן מחזק את כל רקמות העור יחד ומבטיח את שלמות, גמישות והתחדשות של העור, הסחוס והעצמות ועל כן הוא ראשון בחשיבותו בטיפוח העור.

הסרום מצליח להגיע לתוצאות מעולות בזכות המרכיבים הפעילים: פפטידים ביומממטים, שמן זרעי ענבים, שמן ארגן חומצה הילרונית, טרה פפטיד, סקוואלן, פוליסורבט 60, ויטמין A,C,E וביוממטיים (ביוממטיקה = מולקולות מאוד קטנות, חיקוי ביולוגי של תהליך יצירת הקולגן ואלסטין ע”י הפפטידים) ובעל תמציות מרוכזות –  ללא ריח.

הסרום מעכב פעילות אנזימתית של מפרקי חלבון ומפחית את שבירתם של חומרי המטריקס, מעלה את רמת המיצוק והאלסטיות של העור להשבת מראה רענן.

הוראות שימוש: יש למרוח מספר טיפות ליצירת שכבה דקה על עור נקי ולעסות בתנועות מעגליות עד ספיגה מלאה. לשימוש יומיומי.

מחיר: 330 שקלים ל-30 מ”ל

את הסרום ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מבית יפית אלימלך. לבירור פרטים:  03-6413214

יפית אלימלך | צילום: רן הילל

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

א.ל.מולדת

עסקים וכלכלה30 ביוני 2020    דקה אחת
0

סדנת צילום ברחבי ירושלים

דיאגו מיטלברג, צלם מקצועי כבר 20 שנה פותח סדנה חוויתית בה יעביר את האהבה לצילום דרך רחובותיה הקסומים של ירושלים

עסקים וכלכלה28 ביוני 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה