עסקים וכלכלה

איך הפך מתחם מול 7 למרכז הקולינרי האיכותי והכשר של באר שבע?

עסקים וכלכלה17 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

מבלי ששמנו לב מתחם הקניות מול 7 ברחוב הע"ל בבאר שבע הפך למרכז קולינרי איכותי עם עשרות מסעדות, בתי קפה ואוכל מהיר והכל – כשר

איך הפך מתחם מול 7 למרכז הקולינרי האיכותי והכשר של באר שבע?
רביולי ארטישוק ירושלמי. צילום: דניאל לילה

 מתחם מול 7 בבאר שבע הוא אחד המרכזים המובילים בעיר. בשנה האחרונה נפתחו במתחם שלוש מסעדות חדשות שהצטרפו לשורה של בתי עסק ומסעדות אשר מציעות לקהל היצע מאוד מגוון.

יש שתי סיבות שמתחם מול 7 שונה משאר המתחמים בעיר. הראשונה היא ההיצע המגוון של המסעדות, החל מפיצרייה וסושייה, בית קפה ועד מסעדות גורמה ברמה הגבוהה ביותר. לצד ההיצע המגוון יש יתרון נוסף ומהותי – כל האוכל במתחם כשר.

קרוק רוטשילד | צילום: אפיק גבאי

בשנה האחרונה נפתחו שלוש מסעדות חדשות: המסעדה האיטלקית ויוינו שמציעה מבחר מגוון של פסטות, פיצות ומנות מיוחדות, בר קפה רוטשילד שמציע חוויה מיוחדת המשלבת בר-קפה עם ערבי קונספט ואוכל מגוון. לאחרונה נפתחה גם המסעדה לחם בשר שמציעה מנות בשר ברמה גבוהה ביותר.

מעבר למסעדות החדשות קיימים במתחם בתי עסק מוכרים כמו פיצה האט, אצה, ג'ט לק ופלאפל הכרם. למעשה, בתמהיל כל כך רחב ומגוון כל אחד יכול למצוא את מנת חלקו. כך הפך מתחם מול 7 למרכז הקולינרי האיכותי והכשר של באר שבע.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

פאלאס דיור מוגן להבים – הפתיחה בקרוב!

בקרוב ייפתח בלהבים פרויקט דיור מוגן מתקדם ויוקרתי באווירה כפרית, הבנוי בסטנדרטים הגבוהים של קבוצת עזריאלי. בואו לראות קומה לדוגמה וליהנות ממחירי טרום פתיחה

עסקים וכלכלה5 בדצמבר 2019    2 דקות
0

סטנדרט חדש של צילום הגיע לעיר

הסטודיו החדש לצילום - PIXEL ART, שנפתח בלב העיר העתיקה, מבטיח לנו מהפכה של צילום ברמה עולמית, ממש כאן אצלנו בדרום

עסקים וכלכלה5 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה