עסקים וכלכלה

בא לבאר שבע מרכול חדש

עסקים וכלכלה18 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

רשת "סלאח דבאח ובניו" מהצפון מסתערת על בירת הנגב, ותקים בעיר מרכול ענק, בהשקעה חסרת תקדים של 30 מיליון שקלים

בא לבאר שבע מרכול חדש
7,000 מ"ר. המרכול החדש | צילום: יח"צ

דחפורי הבנייה עובדים שעות נוספות לקראת הפתיחה של מרכז קניות גדול ביותר, שיוקם בקומפלקס ייעודי בבאר שבע, בו מצוי סניף "איקאה. ל"שבע" נמסר, שהמרכז ייחנך באמצע 2019, ויהיה הסניף ה-4 במספר של רשת המרכולים הצפונית "סלאח דבאח ובניו". הסניף ישתרע על פני 7,000 מ"ר (28 קופות ו-300 עובדים), והושקעו בו כ-30 מיליון שקלים.

"היתרון הגדול בסניף החדש הוא דווקא במחלקות השונות הייחודיות, שיסופקו בידי חברת 'דבאח' עצמה ובכך יעניקו, לצד מבחר גדול ואיכות, מוצרים במחירים ללא תחרות, בהן מחלקת בשר גדולה מהקיים היום בענף ובה שפע של בשרים טריים מדי יום ונתחים מיוחדים שקשה למצוא בכל מקום", אומר סלאח דבאח, מבעלי הרשת.

סלאח | צילום: יח"צ

כמו כן, תפעל בסניף החדש מחלקת בית קלייה, שתספק פולי קפה קולומביאני טרי ואיכותי בטעמים שונים שיהיו מותאמים להעדפותיו של הלקוח, וכן קלייה של כל סוגי הפיצוחים והגרעינים בטריות חסרת תקדים כל יום, זאת לצד המחלקות הרגילות בהן מחלקת אפייה גדולה ומושקעת, מחלקת דגים, גלידריה ותנור פיצה שיובא במיוחד מאיטליה.

הסניף יהיה פתוח 6 ימים בשבוע ובמקום קיימת חנייה חינם. לדברי דבאח, "מדובר בסניף 4 במספר, עם שאיפה תוך זמן קצר לזלוג למרכז ולצפון עם סניפים נוספים. היתרון שלנו הוא במחירים התחרותיים, במוצרים האיכותיים במחלקות הטריות כגון הבשר והקלייה שאין להן מתחרים בשוק וגולת הכותרת בחוויית קנייה בסטנדרטים בינלאומיים".

והוא מסכם, שהייחודיות של הרשת היא הפנייה לכל השפות ולכל הדתות בארץ: "אנו חוגגים חנוכה לצד חג המולד, ראש השנה לצד חג הקרבן, ואנחנו יודעים להציע מוצרים המותאמים לקהילות המגוונות של הדרום".

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה