עסקים וכלכלה

בא לבאר שבע מרכול חדש

עסקים וכלכלה18 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

רשת "סלאח דבאח ובניו" מהצפון מסתערת על בירת הנגב, ותקים בעיר מרכול ענק, בהשקעה חסרת תקדים של 30 מיליון שקלים

בא לבאר שבע מרכול חדש
7,000 מ"ר. המרכול החדש | צילום: יח"צ

דחפורי הבנייה עובדים שעות נוספות לקראת הפתיחה של מרכז קניות גדול ביותר, שיוקם בקומפלקס ייעודי בבאר שבע, בו מצוי סניף "איקאה. ל"שבע" נמסר, שהמרכז ייחנך באמצע 2019, ויהיה הסניף ה-4 במספר של רשת המרכולים הצפונית "סלאח דבאח ובניו". הסניף ישתרע על פני 7,000 מ"ר (28 קופות ו-300 עובדים), והושקעו בו כ-30 מיליון שקלים.

"היתרון הגדול בסניף החדש הוא דווקא במחלקות השונות הייחודיות, שיסופקו בידי חברת 'דבאח' עצמה ובכך יעניקו, לצד מבחר גדול ואיכות, מוצרים במחירים ללא תחרות, בהן מחלקת בשר גדולה מהקיים היום בענף ובה שפע של בשרים טריים מדי יום ונתחים מיוחדים שקשה למצוא בכל מקום", אומר סלאח דבאח, מבעלי הרשת.

סלאח | צילום: יח"צ

כמו כן, תפעל בסניף החדש מחלקת בית קלייה, שתספק פולי קפה קולומביאני טרי ואיכותי בטעמים שונים שיהיו מותאמים להעדפותיו של הלקוח, וכן קלייה של כל סוגי הפיצוחים והגרעינים בטריות חסרת תקדים כל יום, זאת לצד המחלקות הרגילות בהן מחלקת אפייה גדולה ומושקעת, מחלקת דגים, גלידריה ותנור פיצה שיובא במיוחד מאיטליה.

הסניף יהיה פתוח 6 ימים בשבוע ובמקום קיימת חנייה חינם. לדברי דבאח, "מדובר בסניף 4 במספר, עם שאיפה תוך זמן קצר לזלוג למרכז ולצפון עם סניפים נוספים. היתרון שלנו הוא במחירים התחרותיים, במוצרים האיכותיים במחלקות הטריות כגון הבשר והקלייה שאין להן מתחרים בשוק וגולת הכותרת בחוויית קנייה בסטנדרטים בינלאומיים".

והוא מסכם, שהייחודיות של הרשת היא הפנייה לכל השפות ולכל הדתות בארץ: "אנו חוגגים חנוכה לצד חג המולד, ראש השנה לצד חג הקרבן, ואנחנו יודעים להציע מוצרים המותאמים לקהילות המגוונות של הדרום".

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

בחופשה הבאה אל תשכחי את מי שידאג...

מדובר כמובן בסדרת האנטי-אייג'ינג של מותג הפרמיום "סוד הנעורים" פרי פיתוח ישראלי

עסקים וכלכלה11 ביולי 2019    דקה אחת
0

משפצים או מעצבים? מבצע 'חופשה במתנה' חוזר

קונים במתחם דיזיין פלוס ומקבלים נופש זוגי במלון 5 כוכבים

עסקים וכלכלה10 ביולי 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה