עסקים וכלכלה

דמרי על בטוח

עסקים וכלכלה27 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

חברת י.ח דמרי יוצאת במסלולים מותאמים אישית לרוכשים בכלל הפרויקטים באזור הדרום

דמרי על בטוח
סנטרל פארק 17 י.ח דמרי ואזורים | הדמיה: באדיבות י.ח דמרי

חברת י.ח דמרי יוצאת במבצע סוף שנה – “דמרי על בטוח”, ומציעה מסלולים והטבות בהתאמה אישית בכל פרויקטי החברה בבאר שבע, אופקים ונתיבות.

בין ההטבות המוצעות: הנחה כספית של 6-10% (תלוי פרויקט ומסלול הטבה), פטור מריבית והצמדה על התשלומים, פטור מהחזר משכנתא לשנה, הלוואות מסובסדות ומהוונות ועוד.

בין הפרויקטים המשתתפים במבצע, דמרי נוף הפארק בנתיבות, פרויקט ייחודי מול חורש טבעי עם נוף לפארק ולאגם של 2 מבנים בני 9 קומות, בו מוצעות למכירה דירות 4 ו-5 חדרים, החל מ-1.049 מיליון שקלים. פרויקט נוסף הוא דמרי סנטרל פארק 17 בבאר שבע, פארק המגורים הגדול בישראל, עם 17 מגדלים, בני 29 קומות בלב העיר, בו מוצעות למכירה דירות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, החל מ-1.27 מיליון שקלים.

נוף הפארק – נתיבות | הדמיה: באדיבות י.ח דמרי

כמו כן משתתף במבצע פרויקט דמרי באופקים, מתחם בוטיק חדש בשכונה החדשה של אופקים, הכולל קוטג’ים ובניינים בני 3-4 קומות, ובו מוצעות למכירה דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, החל מ-1.05 מיליון שקלים.

אמיר כהן, מנהל מכירות ארצי בחברת י.ח דמרי: “הרוכשים, אם הם זוגות צעירים, משפרי דיור או משקיעים, שיבחנו את המבצעים שמציעה החברה, יגלו שהם ‘הולכים על בטוח’, לא רק במובן שכל אחד יכול למצוא מסלול שמתאים לצרכיו, אלא גם בזכות הוודאות שיכולה החברה להעניק מבחינת לוחות זמנים לפרויקט, סוג הדירה שיקבלו הרוכשים וכמובן מבחינת סטנדרט הבנייה והמפרט האיכותי. מסלול שעשוי להיות אטרקטיבי מאוד לכלל הרוכשים הפוטנציאלים הוא מסלול ‘מחיר קבוע’, ללא ריבית והצמדה, שיאפשר לרוכשים תחושת ודאות רבה, מאחר ומחיר הדירה הוא המחיר הסופי, ללא שינויים”.

פרויקט דמרי באופקים | הדמיה: באדיבות י.ח דמרי

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה