עסקים וכלכלה

אביסרור משה ובניו ממשיכים עם האלופה

עסקים וכלכלה10 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

החברה חתמה על הסכם למתן חסות לאלופת הארץ בכדורגל, במסגרתו יפורסם שם החברה על גב חולצות המשחק הרשמיות של הקבוצה

אביסרור משה ובניו ממשיכים עם האלופה
צילום: יוסי כהן

אביסרור משה ובניו, חתמה על הסכם למתן חסות לאלופת הארץ בכדורגל “הפועל תדיראן באר שבע”. חסות זו נחתמה לעונה 2018-2019 ומהווה המשך של שותפות ארוכת שנים בין השניים, במסגרתה יפורסם שם החברה על גב חולצות המשחק הרשמיות של הקבוצה.

יורם אביסרור, סמנכ”ל השיווק ומבעלי חברת אביסרור משה ובניו, מסר: “אנו שמחים להיות שותפים למנוע הצמיחה של קבוצה אגדית זו ולהימנות מנותני החסות הוותיקים, אשר האמינו בקבוצה לאורך כל שנות פעילותה. הפועל באר שבע, מוכיחה בכל פעם מחדש את רמתה הגבוהה הודות לניהול מצוין ושחקנים מוכשרים החותרים למצוינות בשילוב נחישות והתמדה המובילים לתוצאות פנומנליות. ערכי הקבוצה מתכתבים עם ערכי חברתנו הבונה מזה עשרות שנים פרויקטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ברחבי הארץ וחותרת למצוינות ועל כן, חיבור זה הוא טבעי ונכון המתבטא ביציבות לאורך שנים”.

אלונה ברקת מסרה:”בין הפועל תדיראן באר שבע, לבין אביסרור משה ובניו, קיים קשר טוב ועמוק אשר נמשך כבר שנים רבות ומלמד על יציבות ושותפות אמיתית וטובה לשני הצדדים. אני משוכנעת שקשר זה יימשך עוד שנים ארוכות”.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה