עסקים וכלכלה

דוגמה מאביסרור

עסקים וכלכלה31 ביולי 2018    דקה אחת
0

בעקבות הצלחתו של פרויקט צמודי הקרקע היוקרתי "אביסרור בנווה נוי", מדווחת החברה על השקת קוטג' לדוגמה לשיווק שלב ב' של הפרויקט, הנמצא בעיצומה של הבנייה

דוגמה מאביסרור
צילום: דייגו מיטלברג

יורם אביסרור, סמנכ”ל השיווק ומבעלי חברת אביסרור משה ובניו, מסר :”פרויקט ייחודי זה מהווה אלטרנטיבה אולטימטיבית ללקוחות המעוניינים לגור בבית צמוד קרקע בבאר שבע ומאפשר שילוב של שני סגנונות חיים-כפרי ואורבני מבלי הצורך להעתיק את המגורים מהעיר הגדולה. קצב השיווק של הפרויקט  משביע רצון ובעקבות כך פתחה החברה בשיווק קוטג’ים בשלב ב’, לאכלוס תוך 14 חודשים, במחיר ובתנאי מימון מיוחדים”.

עוד הוסיף: “לקוחות רבים מבינים את הפוטנציאל הרב הטמון במגורים, או בהשקעה בשכונה הוותיקה והמבוססת נווה נוי, הודות למשאבים הרבים המופנים מהעירייה לסיוע בצמיחתה והתפתחותה המואצת בשנים האחרונות עם הקמת הנחל והטיילת העתידיים. אנו צופים כי עם השקתם, שווי ערך הנכסים בשכונה יטפס וכן, ביקושים לעתודות קרקע בשכונה יגברו”.

הקוטג’ים המשווקים בפרויקט במחיר ובתנאי מימון ייחודיים, מתאפיינים בעיצוב אדריכלי מוקפד ועדכני, מרווחים ומתוכננים בסטנדרט בנייה גבוה הכולל חיפוי אבן חיצוני, סוויטת הורים מפוארת בשילוב חדר רחצה פרטי, מרפסת שמש, מחסן מובנה וגינות בגדלים משתנים בהתאם לצרכי הלקוח, החל מ-50 מ”ר ועד 190 מ”ר.

הבתים בפרויקט “אביסרור בנווה נוי”, בעלי מפרט טכני עשיר וסטנדרט בנייה מהגבוהים ביותר בענף וכוללים: ארונות מטבח יוקרתיים, ריצוף גרניט פורצלן, פרקט בחדר ההורים, דלת כניסה מעוצבת, הכנה למיזוג מיני מרכזי, תריסי גלילה חשמליים, דלתות פנים מהודרות, אסלות תלויות, אמבטיה אקרילית, חשמל תלת פאזי, זכוכית בידודית, או רבודה בחלונות חדרי השינה והסלון, הכנה למערכת קולנוע ביתית ועוד.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה