עסקים וכלכלה

סופר ספא לכולם

עסקים וכלכלה22 ביולי 2018    2 דקות
0

הקיץ כבר כאן ומי מאיתנו לא חלם על בריכה משלו בחצר, על מסיבת בריכה עם כל החברים או אפילו סתם שבת כיפית עם הילדים? עכשיו מסתבר, אפשר להפסיק לחלום

סופר ספא לכולם
בריכה | באדיבות סופר ספא

עם עלויות הקמה נמוכות והתקנה מהירה, אפשר להגיע לבריכת החלומות.

בסופר ספא בבאר שבע תמצאו מגוון עצום של בריכות פיברגלס, כל אחד לפי הצורך שלו. הבריכות מיוצרות באירופה תחת תו התקן האירופי המחמיר שכולל 9 שכבות של פוליאסטר משוריין, שנותן לבריכה עמידות וחוזק. הבריכה מצופה בציפוי עמיד לקרני uv, שגם תורם לגימור חלק לבריכה. כאמור, בסופר ספא כל הבריכות עוברות את הסטנדרטיים הקפדניים ביותר של תו התקן האירופי ומערכות הסינון וההכלרה זהות לבריכות היצוקות המוכרות.

אחד היתרונות הגדולים של בריכות הפיברגלס הוא ההתקנה המהירה. כמעט ואין צורך בתשתיות, וההתקנה מתקיימת במשך כמה שעות. את הבריכה אפשר להתאים לכל צורך של הלקוח, אם זו בריכה שקועה בקו 0, או אם זו בריכה חצי עילית שמעניקה בטיחות גדולה יותר לילדים. בריכת פיברגלס היא גם פיתרון מצוין לאלה שלא יכולים להכניס כלי חפירה לחצר ולכן ניתן להעמיד את הבריכה מעל האדמה, עם מדרגות וחיפוי דקורטיבי. הבריכה גם אינה קשורה לקרקע. לרוב, בבתים חדשים ישנה תזוזה של הקרקע. בשונה מבריכות אחרות, בריכות הפיברגלס לא מושפעות מתזוזות הקרקע. מי שרוצה להוסיף גם אלמנטים עיצוביים לבריכה ניתן להוסיף כמעט כל אלמנט כזה, כמו פסיפסים ועוד. כמובן שלמחיר יש חלק גדול בבחירה. בריכות הפיברגלס יכולות להביא לחיסכון של כמעט 50 אחוז בעלות ההקמה. בריכות פיברגלס נעות בין 35 אלף שקלים ל-70 אלף שקלים לפני מע”מ, בהתאם לגודל והצורה שרוצים.

סופר ספא היא החברה המובילה לייצור ושיווק בריכות. החברה פועלת כבר 15 שנה בכל הארץ. בבאר שבע תמצאו אולם תצוגה עשיר של 500 מטרים עם מגוון דגמים של מערכות ספא, בריכות פיברגלס וזרמים, ריהוט גן ועוד. אחד הדברים עליו שמים בסופר ספא את הדגש הוא השירות והקשר האישי ללקוח. הלקוח מקבל ליווי לכל אורך הדרך, משלב הפגישה וההתאמה לצרכים האישיים שלו, דרך ההתקנה ועד לתוצר הסופי. בסופר ספא תמצאו מעל ל-40 בריכות במלאי בכל רגע נתון ועם מענה מהיר שיכול להביא אתכם לבריכה אצלכם בחצר בתוך שבוע. גן עדן בהישג יד.

 

רחוב הנגרים 8, באר שבע. צלצלו עכשיו: 053-4461046

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

א.ל.מולדת

עסקים וכלכלה30 ביוני 2020    דקה אחת
0

סדנת צילום ברחבי ירושלים

דיאגו מיטלברג, צלם מקצועי כבר 20 שנה פותח סדנה חוויתית בה יעביר את האהבה לצילום דרך רחובותיה הקסומים של ירושלים

עסקים וכלכלה28 ביוני 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה